В Абу-Дабі побудують найбільшу в світі фруктово-овочеву ферму

В Абу-Дабі побудують найбільшу в світі фруктово-овочеву ферму
15:53, 05 октябрь 2020
813
0
Спільне підприємство, засноване нідерландським GrowGroup IFS та RainMakers Capital Investment LLC з Об’єднаних Арабських Еміратів, планує побудувати найбільшу у світі фруктово-овочеву ферму в пустелі Абу-Дабі (ОАЕ).

Новостворена компанія GreenFactory Emirates вироблятиме 10 тис. тонн свіжої продукції на рік у пустелі, зазначає видання Fruchtportal. Ферма займатиме площею 17,5 га із оброблюваною площею 160 тис. кв. метрів.

Emirates GreenFactory розробляє інноваційний тип ферм із найсучаснішою системою вирощування рослин у світі. Інноваційні рішення спрямовані на подолання нормальних обмежень росту рослин, які виникають внаслідок екстремального клімату в таких регіонах, як Об’єднані Арабські Емірати.

До будівництва сучасної ферми будуть залучені численні провідні агротехнічні компанії. Компанія також планує побудувати цей тип фруктово-овочевої ферми в інших регіонах світу, де переважає екстремальний клімат, який становить виклик традиційному вирощуванню.

GreenFactory заощаджуватиме 95% споживання води порівняно із звичайними методами вирощування та зменшить вуглецевий слід до 40%.Очікується, що загальна вартість проєкту сягне 150 млн. євро.

Джерело та фото: proagro
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 663
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 875
0