Жовтень, кажете? А в Калаглії висаджують салати

Жовтень, кажете? А в Калаглії висаджують салати
15:27, 05 октябрь 2020
777
0
Група виробників Калаглія з с. Калаглія Овідіопольського району Одеської області, а це 7 фермерів, висаджують розсаду для продукції третього обороту. Через шість тижнів на столах гурманів будуть органічні салати з берегів Дністровського лиману!

Після завершення збирання продукції другого обороту члени групи частково реконструювали каркаси своїх теплиць та вкрили їх новою плівкою, яку придбали за хорошою ціною завдяки програмі знижок eVoucher від Проекту UHBDP. Також вдосконалили систему поливу: тепер поряд з крапельним поливом буде використовуватися й система дощування.

Калаглія

У підготовлений ґрунт висаджена розсада для продукції третього обороту. Це кущові салати видів Лолла Росса, Лолла Біонда, Ромен та крижані салати. Недосвідчений споживач може навіть заплутатися, почувши назви деяких сортів цих салатів: Езріла, Ксарома, Баціо, Меліна, Вайдоса, Іллема, Есхана, Мун-Ред.

Група «Калаглія» об'єднує прихильників органічного землеробства. Насіння для вирощування розсади салатів набуває у офіційного представника компанії «Енза Заден». Ґрунт в теплицях і самі рослини обробляються виключно органічними та мікробіологічними препаратами. Результат, як говориться, не змушує на себе чекати: основний обсяг майбутнього врожаю салатів вже законтрактований трейдерами.

Калаглія

Для реалізації своєї продукції група використовує два основні канали збуту – через оптових закупівельників з Одеси та Києва, а також online-продажі кінцевому споживачу в Одеському регіоні. Для комунікації з клієнтами використовують сторінку в Фейсбук і групу в Вайбері.

Калаглія

Джерело та фото: uhbdp
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
15 924
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 596
0