Belchim crop protection: тільки інновації та висока ефективність


Belchim crop protection: тільки інновації та висока ефективність
11:17, 30 2020
1 171
0

Одним із пунктів був перегляд тези про те, що довіряти можна лише великим хімічним міжнаціональним гігантам. Як показав час і досвід аграріїв, насправді серед менш відомих виробників ЗЗР є немало тих, хто пропонує ринку такі самі ефективні препарати. Прикладом є бельгійська за походженням, а нині – міжнародна за сутністю Belchim Crop Protection, розробник і виробник широкого спектра хімічних препаратів із представництвом в Україні

Інноваційний поступ по світу
Інновації для Belchim Crop Protection – не просто напрям розвитку, а сенс життя компанії, головна складова успіху. Заснована 1987 року як суто бельгійське підприємство в невеличкому місті, компанія розрослася до міжнародної групи, котра нині активно нарощує свої позиції на ринках США, Азії та Африки й особливо міцні має в ЄС.

Як розробник і виробник препаратів розпочали з налагодження добрих стосунків з японською компа­нією ISK. Відтак компанія отримала змогу використовувати дослідну базу японського виробника і стала розробляти й виготовляти вже власні продукти. Наступним кроком було входження в стратегічний альянс із сільськогосподарським підрозділом Mitsui Chemicals, що допомогло ще суттєвіше розширити лінійку своїх продуктів. Компанія має великий науково-дослідницький потенціал, який і є основним джерелом зростання бізнесу та подальшого розвитку власного портфеля продуктів.
Аби їх інноваційні продукти були більш наближеними до європейських реалій, компанія 2006 року організувала власну випробувально-дослідницьку станцію у Бельгії (м. Лондерзил) поруч зі своїм головним офісом, де на 10 га посівів різних однорічних і багаторічних культур у реальних польових умовах нові розробки випробовуються, тестуються та порівнюються. Надалі ці дані інтегруються в програми з метою вирішення безлічі проблем зі шкідниками, хворобами чи бур’янами. Водночас фермери можуть наочно побачити дію препаратів Belchim Crop Protection, а також висловити свої певні побажання та означити проблеми, які турбують їх у захисті культур. На базі станції створюється європейський центр знань Belchim Crop Protection для постійного навчання співробітників, консультантів та клієнтів компанії.

2017 року компанія викупила акції Engage Agro USA й отримала готову платформу для розширення доступу інноваційного агрохімічного та біоорієнтованого асортименту компанії Belchim Crop Protection до ринків США.

Реальні рішення захисту
За допомогою правильного підбору безпечних продуктів, які враховують не тільки сучасні, а й майбутні регуляторні вимоги, Belchim Crop Protection пропонує реальні рішення для стійкого управління вирощування сільськогосподарських культур. Упродовж усієї своєї історії компанія демонструє і підтверджує, що є надійним і компетентним партнером. Адже поряд з інноваційним портфелем продуктів, невід’ємними активами в компанії Belchim Crop Protection наявні авторитет та репутація. Звісно, що інновації знаходяться в ДНК Belchim Crop Protection, однак джерелом успіху її рішень є поєднання переваг продуктів, цілеспрямований розвиток компанії та врахування побажань клієнтів. Саме ці складові допомагають ухвалювати правильні стратегічні рішення відповідно до вимог ринку.

Наразі в портфелі Belchim Crop Protection понад 40 продуктів. В Україні це Проман, Лентагран, Ботіга, Емендо-М та інші. Крім того, компанія, розуміючи значення збереження навколишнього середовища і безпеки життя на планеті, інвестує в біопродукти. Belchim Crop Protection представлена в 20 європейських країнах та працює в тісній співпраці з дистриб’юторами. Зокрема на українському ринку компанія співпрацює з найбільшим дистриб’ютором – ТОВ «ФІРМА ЕРІДОН». Водночас Belchim Crop Protection забезпечує високий рівень підтримки та оптимізовані технологічні поради для представників галузі захисту рослин та кінцевих споживачів.

Надійний контроль від Проман
Проман 600, КС містить діючу речовину метобромурон – 600 г/л, належить до хімічної групи похідних фенілсечовини. Досходовий системний гербіцид для захисту посівів соняшнику, сої та картоплі від однорічних дводольних та деяких злакових бур`янів. Гербіцид чудово розчиняється, швидко потрапляє до ґрунту, потребує мінімум вологи. Головними перевагами препарату є:

- контроль амброзії полинолистої, лободи та гірчаків;
- відсутність фітотоксичності на культуру;
- менша вимогливість до вологості ґрунту;
- можливість використання на піщаних ґрунтах.

Є свідчення того, що препарат здатний до реактивації, тобто після дощу, хай і невеличкого, чи випадання роси, Проман іде на друге коло контролю бур’янів. За нинішніх умов посухи це важлива риса препарату. М’якість дії на культури відзначають усі, хто випробовував цей препарат.

Джерело та фото: zerno
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 697
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 127
0