Агротуризм – додаткове джерело прибутку для фермерів

Агротуризм – додаткове джерело прибутку для фермерів
12:30, 07 октябрь 2019
1 160
0
Коли працюєш на невеликому сімейному виробництві, це часто може не приносити великого прибутку. Тому в якомусь сенсі агротуризм – це доповнення до класичної бізнес моделі. Крім того, це допомагає фермерам рекламувати свій бізнес і розповідати про нього.

Агротуризм

В Європі, цей напрямок приносить фермерам до 70% доходів. Багато власників відокремлюють сільський туризм в окремий бізнес. Експерти ЄС підрахували, що ліжко-місце може “заробити” фермерам стільки ж, як і одна корова.

Туристи, які втомилися від пішохідних прогулянок по європейським бруківкам або від лежання на пляжах – або просто ті, хто хочуть урізноманітнити туристичну рутину, – відправляються в села, на ферми, плантації. У зовсім інший світ, де відпочивають наодинці з природою, чистим повітрям, взаємодіють з тваринами і вчаться новому.

National Geographic Traveler Awards навіть виділили номінацію “Агротуризм”. Перше місце в рейтингу минулого року зайняла Білорусь. У цій країні зараз зареєстровано 2 263 агросадиби. Далі в рейтингу кращих країн для агротуризму знаходиться Італія і Франція.

В Україні цей напрямок теж розвивається. В Україні величезні перспективи розвитку агротуризму. У селах і невеликих містах у нас активно розвивається фермерство, а ще наша країна багата кліматичними і природними зонами.

Однак для розвиненого сільського туризму необхідні налагоджена логістика і хороші дороги, адже часто ферми і господарства знаходяться на віддалі від великих міст і зручних розв’язок.

Джерело та фото: seeds
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 267
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 564
0