AgroIT Forum 2020 - п'ятий щорічний форум про IT-рішення та інновації в агро


AgroIT Forum 2020 - п'ятий щорічний форум про IT-рішення та інновації в агро
09:14, 15 2020
9 608
0

17 вересня 2020 року - AGROIT Forum 2020
/ Ramada Encore Kyiv /
Реєстрація


AGROIT Forum 2020 - п'ятий щорічний форум про IT-рішення та інновації в агро. Це один із найбільших профільних бізнес-заходів в Україні у сфері AgTech, де презентуються цифрові рішення для АПК, за участю компаній-розробників цифрових технологій та аграрних підприємств. Аграрії розповідають про власний досвід впровадження IT-продуктів, показують ефективність і економічну доцільність інновацій, а розробники IT-рішень презентують нові продукти і стартапи, розповідають про світовий досвід інтеграції IT і агро.


Наталія Богачева
У ролі спікера в AGROIT Forum 2020 візьме участь Наталія Богачева, директор і керівник проектів AgriChain.

AgriChain - компанія, яка розробляє рішення для AgTech ринку, була заснована холдингом Астарта-Київ і на сьогоднішній день є одним з основних гравців у своїй ніші. Фахівці розробляють і впроваджують рішення як для Астарта-Київ, так і для інших агрохолдингів України.

На заході Наталія презентує комплексну систему IT-рішень для управління агробізнесом, що включає різні модулі, зокрема, управління земельним банком, планування і управління виробничою програмою, управління складом, закупівлями і поставками, управління станом посівів, управління логістикою ТМЦ.


Ірину Кравець
Представляємо наступного спікера форуму та водночас модератора панельної дискусії - Ірину Кравець. Ірина - член експертного комітету з розвитку сфери штучного інтелекту Міністерства цифрової трансформації України, Member of Community of Practice FAO e-agriculture та керуючий партнер CleverAgri.


Віталій Бєлєнков
Одна із основних тем, що виноситься на порядок денний форуму, - “Точне землеробство - від А до Я. Впровадження комплексної аграрної геоінформаційної системи на підприємстві”. Ми запросили провідного експерта у цій сфері - Віталія Бєлєнкова, технічного директора Global GIS. У своїй презентації Віталій розповість про геоінформаційні технології, їх роль в управлінні земельним банком, паспортизації полів, про супутниковий моніторинг та оброблення і аналіз даних (Big Data).


Олена Ярмош
Зниження зловживання і шахрайства на агропідприємстві - одне із актуальних питань для аграріїв. Ми запросили аналітика компанії РАСК. Ін-Агро Олену Ярмош розповісти про рішення, які компанія впроваджує на агропідприємствах з метою мінімізації шахрайства. РАСК. ІН-АГРО на ринку більше 16 років. Спеціалізується на розробці та впровадженні ІТ-рішень для управління і обліку на середніх, великих агропідприємствах України і Казахстану.


Володимир Кондратюк
На форумі відбудеться презентація рішень Xarvio. Xarvio - цифрова платформа для управління агрономічними ризиками. Продукти Xarvio Field Manager та Scouting дають можливість аграрію отримати інформацію по кожній ділянці поля, проаналізувати стан рослин, оцінити потенційні ризики для рослин на зовсім ранніх стадіях, розпізнати бур'яни та хвороби. Презентує рішення Володимир Кондратюк, комерційний менеджер Xarvio / BASF Digital Farming в Східній Європі.


Мирослав Гуранський
На форумі послухаємо цікавий кейс використання систем точного землеробства в агрокомпанії ІМК. Ми запросили провідного спеціаліста Мирослава Гуранського поділитись досвідом.


Костянтин Ільченко
Представляємо наступного спікера AGROIT Forum 2020. Це - Костянтин Ільченко, директор з маркетингу Електронний землевпорядник FieldBI.
Костянтин презентує рішення для якісного обліку, систематизації роботи з земельним банком та автоматизації роботи з пайовиками.


Андрій Піший
В рамках форуму відбудеться дискусія на тему "Розвиток цифрової трансформації АПК в Україні. Тенденції на наступні 5 років". Перелік питань дискусії - на сторінці форуму: https://oleynik.company/ua/conference/agroitforum-2020/#program
Знайомимо вас з учасниками дискусії. Ми запросили Андрія Пішого, IT-директора KERNEL взяти участь у обговоренні. KERNEL - провідна агрокомпанія у впровадженні інновацій. Цікаво послухати про плани холдингу та прогнози розвитку AgTech в Україні.


Богдан Кривіцький
Як ви знаєте, в рамках форуму відбудеться дискусія на тему "Розвиток цифрової трансформації АПК в Україні. Тенденції на наступні 5 років". Знайомимо вас з наступним учасником дискусії. Це - Богдан Кривіцький, технічний директор ІМК. ІМК - одна з найбільших аграрних компаній в Україні. Займається рослинництвом, зберіганням сільськогосподарських культур та виробництвом молока.

Чекаємо всіх небайдужих, друзів, колег, партнерів.
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 773
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 169
0