Врожайність пшениці можна збільшити в 600 разів


Врожайність пшениці можна збільшити в 600 разів
18:22, 03 2020
1 313
0

Вертикальне сільське господарство є дуже перспективним напрямком розвитку, адже саме воно може задовольнити попит населення на продукти харчування. А він відчутно зросте до кінця цього століття. Вертикальне господарство, зокрема, зможе підвищити врожайність пшениці майже у 600 разів. При цьому, воно не буде залежати від погодних умов, а воду для поливу можна використовувати повторно.


Прогнози на майбутнє


Пшениця є однією із найважливіших культур для продовольства всього світу. борошно необхідне для випікання хліба, виготовлення кондитерських та макаронних виробів. Але на її врожайність впливає багато факторів. Та й виростити звичайним способом велику кількість такої культури неможливо. Отже, неможливо й задовольнити стрімкий ріст попиту на неї. Підвищити врожайність можна за допомогою вертикального господарства.

Вертикальне господарювання потребує меншої площі, не залежить від кліматичних чинників, потребує мінімуму добрив, дозволяє економити воду. Все це важливо із огляду на перспективи майбутнього, де може спостерігатися дефіцит вологи, площ для угідь. А от населення планети буде зростати, з ним – і попит на продукти харчування. Прогнозується, що до 2050 року кількість населення буде становити 11 млрд. І вже зараз кожна дев’ята людина стикається із голодом.

Вертикальне господарство як вирішення продовольчої кризи


Саме вертикальне господарство є перспективним напрямком для вирощування пшениці. Дослідження показують, що урожайність культури, вирощеної таким способом, можна підвищити приблизно у 220-600 раз. Це дасть не тільки необхідну кількість продовольства, а й допоможе у боротьбі за навколишнє середовище.

Даний підхід має й недоліки – великі витрати на штучне освітлення. Тому в найближчому майбутньому воно не буде таким же популярним, як звичайне ведення господарства. Але даний метод допоможе людству пережити наслідки зміни клімату, які негативно впливають на ведення господарства традиційним способом. Наразі дослідники займаються тим, що шукають способи скоротити енергетичні і капітальні витрати. Це дозволить популяризувати технологію, раніше впровадити її у широке використання.

Джерело та фото: mizez
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 850
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 216
0