Alibaba та Bayer створили blockchain для аграріїв


Alibaba та Bayer створили blockchain для аграріїв
16:21, 04 2019
1 759
0

Alibaba Ant Financial об'єднався з Bayer Crop Science для розробки системи моніторингу сільськогосподарських продуктів на основі блокчейн. Дві сторони прагнуть підвищити ефективність харчової та сільськогосподарської промисловості за допомогою нової технології з метою допомогти фермерам збільшити врожай і забезпечити високу якість їхніх врожаїв.

Alibaba Bayer blockchain

«Ми раді приєднатися до компанії Bayer Crop Science, щоб вивчити застосування технології blockchain у сільському господарстві. Сільське господарство - це фундамент людської цивілізації », - заявив у випуску Джордж Цзян, генеральний директор компанії« Інтелектуальні технології Ant ». "Разом з Bayer наше дослідження блокчейн у сільському господарстві поліпшить прозорість та чутливість ланцюга поставок та принесе більше цінності споживачам, фермерам та суспільству".


Ant Financial у 33% належить Alibaba. Він був створений у 2014 році та базується в місті Ханчжоу, Китай. Брендами дочірньої компанії є Alipay, одна з найбільших мобільних платіжних послуг у країні. Однак ні Байєр, ні Ент Фінанс не висвітлювали значення угоди або структуру їх ділових відносин.

АФН звернулася до Байєра та Алібаби, щоб отримати детальнішу інформацію про майбутні технології. Слідкуйте за оновленнями.
"Працюючи поруч, ми прагнемо допомогти сільськогосподарській галузі в її трансформації в нову еру, посилити застосування передових сільськогосподарських технологій, підвищити ефективність виробництва сільського господарства, підвищити доходи фермерів та захистити продовольчу безпеку", - сказав Вайдонг Хуан, керівник відділу Великого Китаю Bayer Crop Science.

Bayer Crop Science активно працює над розробками блокчейну. На початку цього року він підписав угоду з BlockApps, розкруткою ConsenSys. Цей крок також може сприйматись як рух його материнської компанії до подальшого «очищення свого діяння». Він був втягнутий у скандал з приводу його набір на глифосат раунд-кіллера, зроблений його тепер дочірньою компанією Monsanto. Наразі компанія стикається з позовами у США кількох сторін, які стверджують, що вплив хімічної речовини спричинило рак. На додаток до цього, екологічні організації також закликають заборонити Раундап, оскільки деякі дослідники пов'язують його використання із загибеллю бджіл.

Керівник компанії Bayer з питань сталого розвитку та управління бізнесом Клаус Кунц назвав це питання "дуже емоційною темою". Ознайомтеся з подкастом, який моя редактор Луїза зробила з ним для Future Food тут.
Угода також слідує за результатами недавнього китайського партнерства, проведеного науковим і дослідницьким крилом компанії Bayer. У серпні він з'єднався з XAG для боротьби з зараженням армійського хробака в Китаї, з'єднавши його інсектициди з робототехнічною експертизою виробника дронів. Також 1 жовтня він оголосив, що планує витратити більше 25 мільярдів євро на НДДКР у своїх сільськогосподарських підрозділах протягом наступних 10 років.

Погляд на блокчейн в Китаї
Китай став однією з перших країн, які визнали потенціал технології blockchain. У 2015 році країна зазначила у своєму 13-му п'ятирічному ІТ-плані (2016-2020), що «нові технології, такі як IoT, хмарні обчислення, великі дані, AI, машинне глибоке навчання, блокчейн та біогенетична інженерія, спонукають кіберпростір розвиватися. від Інтернету кожного до Інтернету всього. "

Навіть у розвитку зовнішньої політики Китай активно проявляє співпрацю з Великобританією та Центральною Європою на блокчейн-просторі. Удома в Пекіні є великі очікування, оскільки він планує випустити власну національну цифрову валюту. У серпні 2019 року високопоставлений чиновник Народного банку Китаю прокоментував, що банк готується випустити нову цифрову валюту.

Автор: Андрій Богун
Фото: agfundernews
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter



Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
31 205
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 888
0