Нагетси для KFC друкуватимуть на 3D-принтері

Нагетси для KFC друкуватимуть на 3D-принтері
Новини агробізнесу України та світу
18:21, 28 июль 2020
658
0
Дослідницька лабораторія 3D Bioprinting Solutions, що спеціалізується на по розробці технології виробництва курячого м’яса за допомогою 3D-біопринтера, почала роботу над спільним проєктом з мережею ресторанів швидкого харчування KFC.

Компанії мають намір вперше в світі створити в лабораторних умовах традиційний продукт у стилі фаст-фуд – нагетси з курятини. За смаковими якостями і зовнішнім виглядом вони не будуть відрізнятися від оригіналу, але стануть більш екологічними.

За словами PR-директора KFC у регіоні Росії, СНД, Центральної та Східної Європі Ірини Гущиної, нагетси поступаються за популярністю курячим крильцям, але хіт продажів неможливо надрукувати на біопринтері, тому що всередині крилець є кістка. В результаті було вирішено спочатку зупинитися на розробці 3D-нагетсів, а потім, можливо, настане чергадрукувати стріпси.

Лабораторія 3D Bioprinting Solutions розробить технологію тривимірного біодруку з використанням клітин м’язів курки і суміші протеїнів бобових культур і сої. Передбачається, що смак і волокнисту текстуру напівфабрикату відтворять з мінімальним застосуванням птиці в процесі виготовлення. Як висловився директор з маркетингу та продажу в 3D Bioprinting Solutions Андрій Рукавишников, жодна курка при цьому не постраждає.

У свою чергу KFC забезпечить дослідників необхідними інгредієнтами: фірмовими спеціями і паніруванням для отримання звичного смаку. Отримати готовий продукт планується вже восени 2020 року.

Джерело та фото: meat-inform
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)Топ категорії
7 етапів цифрової трансформації агровиробництва 7 етапів цифрової трансформації агровиробництва
В майбутньому вижити зможуть лише ті агропромисловці, які будують свою бізнес модель базуючись на інформаційних...
18.11.19
2 731
0
AgriChain створює WEB-портал з управління агробізнесом AgriChain створює WEB-портал з управління агробізнесом
Агрохолдинг Астарта-Київ створив ихаус компанию AgriChain, яка має намір створити єдиний інформаційний WEB-портал з...
24.11.19
2 140
0