ТОП-5 факторів прибутковості равликового бізнесу

ТОП-5 факторів прибутковості равликового бізнесу
10:49, 16 июль 2020
839
0

Найпопулярніше запитання , яке звучить від людей, що планують розпочати вирощувати равликів – А яка прибутковість при вирощуванні равликів?

В кожному окремому випадку вона різна та залежить від багатьох факторів, коментує президент Асоціації равлиководів України ProSnail та власник равликової ферми Кирило Олійник. А саме :

- Буде використовуватись наймана праця чи є можливість власноруч силами родини обслуговувати свою ферму. У процесі вирощування равликів на кожному етапі використовується виключно ручна праця, тому стаття витрат «Заробітна плата» вагомий чинник, що впливає на прибутковість.

- Яку форму роботи ви обираєте для себе - ферма повного циклу з репродукцією чи літнє дорощування малька равлика в полі. Тут потрібно зрозуміти та прорахувати свої можливості, бо при облаштуванні ферми повного циклу витрати на «старті» будуть вагомими і отримання прибутку, можливо, почнеться не з першого сезону.

- Масштаб ферми та розмір поля. Цей пункт не потребує пояснень, зрозуміло, що чим більше обсяг вирощуваного равлика, тим більше прибуток, і витрати на обслуговування зменшуються на кг вирощеного врожаю. Для прикладу, 1 людина може годувати щодня равлика на полі 5 соток, а може годувати на 50 сотках і отримувати однакову оплату за це.

- Важливо ще до відкриття ферми знайти надійного покупця равлика, який гарантовано викупить ваш врожай. Цей пункт потрібно ставити на 1 місце і приділити найбільшу увагу.

- Можливість та бажання займатися супутньою діяльністю, які можуть суттєво збільшити прибутковість ферми, а саме : екскурсії та дегустаційні тури на ферму, продаж готового напівфабрикату, продаж ікри равлика, навчання тощо.

«Тому, перед запуском ферми, додає Тетяна Шевченко, виконавчий директор Асоціації равлиководів України ProSnail та співвласник равликової ферми, обов’язково радимо пройти якісне навчання та проконсультуватись з досвідченим фермером, щоб прорахувати можливі затрати та прибутки в конкретно вашому випадку, щоб обрати для себе оптимальну схему роботи». З приводу продажу равлика на ваші запитання завжди готова відповісти директор експортної компаніі Асоціації равлиководів України ProSnail Юлія Настасівна.


Джерело та фото: Agravery
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 664
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 876
0