Крафтовий алкоголь став тенденцією десятиліття


Крафтовий алкоголь став тенденцією десятиліття
16:27, 08 2020
1 554
0

Однією з тенденцій цього десятиліття став крафтового алкоголь. Він восстребован і користується популярністю серед споживачів. Bloomberg, посилаючись на дані статистичного сервісу Statista, прогнозує, що популярність крафтового алкоголю в 2020 році і в наступні роки гарантована, пише www.0552.ua.

В Україні є виробники крафтового алкоголю. Там, де є попит завжди будуть і пропозиції. Людям подобається різноманітність і неповторність смаків. А крафтового алкоголь - це, в першу чергу, пошук нових смаків, подолання стереотипів і вихід за рамки стандартних рішень.

В останні кілька років, на Півдні України, і особливо на Херсонщині, з'явилося чимало цікавих, невеликих, в основному, сімейних виноробства, які радують споживачів різноманітної лінійкою якісних сухих вин.

Крім якісного винного продукту, такі виноробні презентують свій товар комплексно, в упаковці туристичної пропозиції. В результаті виходить азартне і смачне дійство, яке з задоволенням відвідують туристи.

Крафтовий алкоголь

Журналіст редакції 0552.ua побував на вже достатньою відомої виноробні Klara Marsala, на презентації лінійки вин в форматі винного казино, і зробив висновок, що цей туристичний продукт можна сміливо пропонувати і для внутрішнього споживача, і для вимогливих іноземних туристів.

Господарям виноробні, Віталію та Дани Кондратюк вдалося зробити дуже якісне шоу, успіху якого сприяють і ландшафтний дизайн локації, де проходив захід, і сервіровка столу, і відмінні ведучі, вміло розпалюють азарт і цікаво розповідають про винах, які виробляють в Херсонській області. Провели винні гри винороби і сомельє Олексій Овчинников, Ольга Кащенко і Андрій Барило. Як вони кажуть, їх основна місія - підняти рівень культури споживання вина. У найближчих планах - організація винних турів по виноробнях Херсонської та Миколаївської областей.

У нашому регіоні відмінний клімат для виробництва якісного насиченого вина, але виноробство тільки почало відновлюватися в тих обсягах, які були раніше. І якщо раніше вино вироблялося на великих підприємствах, то тепер його виробляють приватні виноробні і в невеликому обсязі. Klara Marsala в цьому році збирається зробити три тисячі літрів вина. Це не промислові обсяги, але їх цілком вистачає для проведення дегустацій і продажу невеликої партії. Всі вина, які виробляються на херсонських виноробнях, робляться з місцевої сировини. Виноград закуповується в Білозерському та Бериславському районах, і на основі цієї сировини, дотримуючись технологію, закладають авторське вино нового врожаю.

Крафтовий алкоголь

Крім вина, Дана і Віталій побудували ферму з розведення равликів сорти Мюллер, і подають їх гостям з вином. Равлики готують за старовинним БУРГУНСЬКЕ рецептом.

У фіналі винного шоу всіх запрошують на вечерю з виноробами, на якому подають паелью, приготовлену господинею, щедро приправлену вином і прянощами.

Є чудова українська приказка, яка перекладається так: «Вміла готувати, але не вміла подавати». Радує те, що наші херсонські винороби не тільки вміють робити відмінне вино, а й навчилися його ефектно подавати. І продавати відповідно. І такий локальний продукт винно-гастрономічний-туристичний потрібно активно рекламувати і просувати на найвідоміших туристичних івентах.

Джерело та фото: techdrinks
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 555
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 078
0