Українські фермери отримають 25 млн євро допомоги від ЄС

Українські фермери отримають 25 млн євро допомоги від ЄС
12:31, 06 июль 2020
662
0
Кабмін України напередодні ухвалив проєкти трьох угод про залучення фінансової допомоги від Європейського союзу на загальну суму € 105 млн, із яких € 25 млн будуть спрямовані на розвиток сільського господарства в країні. Про це повідомляє agroportal, пише agronews.ua.

«Допомога буде спрямована саме малим фермерським господарствам, щоб вони змогли краще конкурувати й створювати додану вартість», — зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Крім того, реалізація програми EU4BUSINESS дасть змогу надавати гранти на регіональні проєкти з розвитку малого та середнього підприємництва на місцях». За цією угодою Україна має отримати € 20 млн.

Третій проєкт — Програма технічного співробітництва 2020 р., за яким Україна може направити € 60 млн на посилення інституційної спроможності для необхідних реформ для євроінтеграції (в т. ч., це стосується імплементації положень Угоди про асоціацію та про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС).

Джерело та фото: agronews
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 267
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 564
0