John Deere представив техніку Kramer в Україні


John Deere представив техніку Kramer в Україні
12:42, 03 2019
1 705
0

Перші українські дилери John Deere починають просувати торгову марку Kramer, розширюючи свою лінійку продуктів.

John Deere

Як говориться в повідомленні компанії, John Deere та Kramer оголосили в 2017 р про те, що все компактні повнопривідні колісні навантажувачі, телескопічні колісні навантажувачі та телепогрузчікі під торговою маркою Kramer насамперед будуть реалізуватися через торгову мережу John Deere в рамках стратегічного партнерства між Європою і СНД.

«Український ринок обладнання для транспортування матеріалів стрімко зростає в аграрному секторі, тому компанія Kramer намагається отримати вільний і постійний доступ до сільськогосподарського ринку за рахунок тісної і довгострокового співробітництва з дилерською мережею John Deere», - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що, маючи компактні повнопривідні колісні і телескопічні колісні навантажувачі (13 моделей), телепогрузчікі (11 моделей) з висотою штабелирования 6-9 м, а також величезний вибір комплектуючих, аксесуарів і запчастин, компанія Kramer допомагає істотно розширити лінійку продуктів John Deere. Всі вироби Kramer розроблені і виготовлені на виробничому об'єкті Kramer в Пфуллендорф, Німеччина.

«Бренд Kramer має багату історію і утримує лідерство на ринку протягом багатьох років. Крім того, він є беззаперечним символом безпеки. Висока якість інноваційного обладнання є лише одним з аспектів безпеки. Компанія Kramer - надійний вибір для клієнтів і дилерів, оскільки досвід і інноваційний потенціал забезпечують інвестиційну безпеку і майбутню життєздатність », - додають в John Deere.

Перші офіційні дилери John Deere вирішили встановити партнерські відносини з Kramer. Широкий асортимент виробів, адаптація до індивідуальних потреб клієнтів, а також високі стандарти якості як всієї лінійки продуктів, так і надання послуг стали переконливим аргументом на користь обслуговування дилерами John Deere клієнтів Kramer.

«Україна - це ринок, який має великий потенціал для швидкого розвитку бренду Kramer. Ми переконані в тому, що клієнти зможуть оцінити наші передові технології для важких умов експлуатації в аграрному секторі, універсальність і якість обладнання Kramer », - додає менеджер з розвитку ринків компанії Kramer Владислав Андріанов.

Автор: Андрій Богун
Фото: agropolit
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 531
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 067
0