В Агріком груп заощадили близько 10% насіння кукурудзи

В Агріком груп заощадили близько 10% насіння кукурудзи
12:17, 25 июнь 2020
845
0

У нинішньому році завдяки переобладнанню просапних посівних комплексів сучасними висівними секціями Precision Planting агрокомпанія «Агріком груп» зекономила значний обсяг насіння однієї з стратегічних сільськогосподарських культур.

Під час онлайн-інтерв’ю на сторінці Агробізнесу Сьогодні у Facebook Петро Мельник, виконавчий директор «Агріком груп», сказав, що компанія продовжує модернізацію технологічного парку та впровадження сучасних рішень. Це дозволяє компанії досягати вищих економічних показників діяльності.

Наприклад, завдяки переобладнанню кількох моделей сівалок висівними секціями Precision Planting вдалось зекономити близько 10% насіння у порівнянні з минулорічними показниками.

За його словами, сівбу виконали з одночасним диференційованим унесенням добрив, а також врахування зональної ґрунтової диференціації полів. Отримані сходи кукурудзи дружні та сильні, рослини добре розвиваються, мають яскраво зелений колір, що свідчить про забезпеченість необхідними поживними речовинами. Це дозволяє сподіватися на хороший урожай восени.

Всього посівна площа під кукурудзою в 2020 році в «Агріком груп» складає близько 2000 гектарів.

Джерело та фото: agro-business
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
16 145
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 881
0