В Агріком груп заощадили близько 10% насіння кукурудзи

количество просмотров142   25-06-2020, 12:17
У нинішньому році завдяки переобладнанню просапних посівних комплексів сучасними висівними секціями Precision Planting агрокомпанія «Агріком груп» зекономила значний обсяг насіння однієї з стратегічних сільськогосподарських культур.

Агріком

Під час онлайн-інтерв’ю на сторінці Агробізнесу Сьогодні у Facebook Петро Мельник, виконавчий директор «Агріком груп», сказав, що компанія продовжує модернізацію технологічного парку та впровадження сучасних рішень. Це дозволяє компанії досягати вищих економічних показників діяльності.

Наприклад, завдяки переобладнанню кількох моделей сівалок висівними секціями Precision Planting вдалось зекономити близько 10% насіння у порівнянні з минулорічними показниками.

За його словами, сівбу виконали з одночасним диференційованим унесенням добрив, а також врахування зональної ґрунтової диференціації полів. Отримані сходи кукурудзи дружні та сильні, рослини добре розвиваються, мають яскраво зелений колір, що свідчить про забезпеченість необхідними поживними речовинами. Це дозволяє сподіватися на хороший урожай восени.

Всього посівна площа під кукурудзою в 2020 році в «Агріком груп» складає близько 2000 гектарів.

Джерело та фото: agro-business