Syngenta AG, ADAMA і аграрний підрозділ Sinochem віднині працюють як Syngenta Group

Syngenta AG, ADAMA і аграрний підрозділ Sinochem віднині працюють як Syngenta Group
10:54, 24 июнь 2020
727
0
Syngenta Group Co. Ltd. оголосила про офіційний початок роботи Syngenta Group — нового світового лідера у сфері сільськогосподарських наук та інновацій.

У рамках єдиної структури Syngenta Group об’єднує сильні сторони компаній Syngenta AG зі штаб-квартирою в Швейцарії, ADAMA, розташованої в Ізраїлі, та с.-г. підрозділу компанії Sinoсhem, що базується у Китаї. Штаб-квартира нової компанії знаходиться в Швейцарії, штат налічує 48 000 співробітників у понад 100 країнах, а обсяг продажів у 2019 році склав більш ніж 23 млрд доларів.

З моменту свого створення Syngenta Group є провідною світовою компанією в галузі засобів захисту рослин, посідає 3-тє місце на світовому ринку насіння, є лідером на ринку добрив у Китаї; крім того, завдяки роботі центрів з надання рішень для фермерів у рамках сучасної сільськогосподарської платформи (MAP) вона є провідним постачальником сільгоспсервісів у цій країні. Компанія пропонує комплексні агротехнічні рішення і цифрові сільськогосподарські сервіси. Маючи 15 ключових виробничих майданчиків, Група демонструє потужні можливості для надання сільгоспвиробникам необхідних їм рішень. Місія Syngenta Group — впровадження наукових інновацій, технологій і послуг для допомоги сільгоспвиробникам у сталому забезпеченні країн світу кращими продуктами харчування, кормами, волокном і паливом, зберігаючи при цьому ресурси і захищаючи навколишнє середовище.

Нова структура організації включає в себе чотири бізнес-підрозділи:

- Syngenta Crop Protection — на чолі з Джоном Парром і штаб-квартирою в Базелі, Швейцарія

- Syngenta Seeds — під керівництвом Джеффа Роу зі штаб-квартирою в Чикаго, США

- ADAMA — на чолі з Ігнасіо Домінгесом і штаб-квартирою в Аеропорт-Сіті, Ізраїль

- Syngenta Group China — під керівництвом Хенде Цинь зі штаб-квартирою в Шанхаї, Китай

Ерік Фірвальд, який раніше був головним виконавчим директором Syngenta AG, стає головним виконавчим директором Syngenta Group. Чен Ліхтенштейн, що був генеральним директором ADAMA, стає фінансовим директором Syngenta Group; Стів Лендсман стає головним юрисконсультом Syngenta Group, а Лаура Робертс — директором із персоналу Syngenta Group.

«Я сповнений радості, що наша нова організація готова застосувати всю багатогранність і досвід наших команд для надання найширшого асортименту екологічно безпечних і конкурентоздатних продуктів, — зауважує Фірвальд. — Клієнти кожного з наших чотирьох бізнес-підрозділів й надалі отримуватимуть повний набір продуктів і сервісів, однак можливості кожного підрозділу завдяки співпраці всередині нової структури буде розширено».

У кожної з компаній, що ввійшли до Syngenta Group, своя давня історія успіху, яка триває ось уже понад 250 років. Окрім Швейцарії, Ізраїлю та Китаю, Група має глибоке коріння в багатьох інших країнах, у тому числі в США, де знаходиться штаб-квартира Syngenta Seeds і підрозділи з досліджень і розробок, а також у Бразилії та Великій Британії. Syngenta Group є однією з найрізносторонніших компаній у світі.

Нова організація високо цінує етику й чесність, намагаючись створити цінність для всіх зацікавлених сторін — фермерів, співробітників, постачальників і суспільства. «Наша життєздатність як підприємства залежить від здоров’я ґрунтів і навколишнього середовища як єдиного цілого, — наголосив Фірвальд. — Ми оцінюємо наш успіх не тільки за рівнем ефективності нашого бізнесу, а й за тими перевагами, які ми надаємо для сільського господарства й довкілля».

Співробітники Syngenta Group чітко усвідомлюють, що сьогодні сільгоспвиробники стикаються зі значною кількістю різних проблем, включаючи зміну клімату, деградацію земель, хвороби рослин, а також необхідність забезпечення більшої стійкості та біологічного різноманіття. Бізнес-підрозділи Групи пропонують інструменти, потрібні для рішення цих проблем, дозволяючи сільгоспвиробникам, незважаючи на погодні умови, надійно та економічно вигідно вирощувати якісніші культури й забезпечувати світ продовольством із бережним ставленням до нашої планети.

В «Плані успішного зростання» Групи чітко викладено її підхід до справи і непохитна відданість цілям стійкого розвитку, ухваленим Організацією Об’єднаних Націй. У кінці червня 2020 року Syngenta Group має намір представити свій новий «План успішного зростання» (Good Growth Plan). Це буде першим значним починанням Групи з моменту початку її діяльності, спрямованим на розв’язання проблем, з якими стикаються сільгоспвиробники в усьому світі, а також на задоволення потреб суспільства, які змінюються, щодо агротехнологій і сталого розвитку.

Сталість і співробітництво також лежать в основі діяльності Syngenta Group у сфері досліджень і розробок. Хіміки й біологи компанії активно співпрацюють з виробниками, вченими, неурядовими організаціями, підприємствами і регуляторними органами на більш ніж 100 науково-дослідних майданчиках. Їхня мета — розробка інновацій і технологій в галузі виробництва насіння, захисту сільськогосподарських культур та харчування, здатних забезпечувати стабільну продовольчу безпеку й стимулювати процвітання на світовому рівні.

Джерело та фото: infoindustria
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 267
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 564
0