Перше органічне пакування для м’яса запровадили у Великобританії

Перше органічне пакування для м’яса запровадили у Великобританії
10:24, 23 июнь 2020
770
0
Британська компанія-виробник м’ясопродуктів Westaways заявила про застосування першої екологічно чистої упаковки для м’яса, яку можна утилізувати за допомогою звичайного компостера.

У компанії зазначають, що процес розробки нового пакування зайняв багато часу та потребував значних інвестицій. Але, оскільки Westaways має імідж фірми, яка піклується про навколишнє середовище, розробка такого пакування була необхідною.

“Такі продукти, як ковбаси, не повинні зберігатися в пластику – існують альтернативи, і відтепер наш асортимент буде продаватися в екологічно чистих коробках і упаковках, які природним чином розпадаються у компості”, – говорить представник компанії Чарльз Баун.

органічне пакування для м’яса

Пан Баун додає: “Це біопластик. У компостері він повністю розпадається протягом шести місяців і повністю розкладається протягом наступних шести місяців, не залишаючи мікропластичних слідів – я це знаю, тому що я випробовував це у власному саду. Інші компанії, повинні наслідувати наш приклад. Це призведе до того, що навколишнє середовище буде звільнене від тисяч тонн пластику”.

Джерело та фото: agri-gator
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
16 145
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 881
0