KSG Agro побудує відгодівельний цех та маточник свинокомплексу

KSG Agro побудує відгодівельний цех та маточник свинокомплексу
Новини агробізнесу України
19:11, 23 июнь 2020
906
0
В рамках інвестиційної програми 2020 р. KSG Agro більша частина запланованого обсягу інвестування понад 25 млн. грн. буде спрямована на будівництво відгодівельного цеху та маточника. Про це повідомила прес-служба агрокомплексу.

В рамках інвестиційної програми 2020 р. KSG Agro більша частина запланованого обсягу інвестування у понад 25 млн. грн. буде спрямована на модернізацію (де факто — створення) відгодівельного цеху поросят та маточника для свиноматок.

Створення додаткового відгодівельного цеху, згідно з попереднім планом, завершиться в серпні 2020 р., та дозволить свинокомплексу отримати найсучасніше виробниче приміщення на 2340 голів для відгодівлі свиней — поросят від 30 кг та свиней забійної кондиції до 100–110 кг.

Введення в дію додаткового маточника поліпшить умови утримання свиноматок на свинокомплексі та надасть можливість збільшити виробництво поросят та їх характеристики. Маточник, який буде введений в експлуатацію в жовтні 2020 р., розрахований на 360 голів.

«Модернізовані об’єкти дозволять нам краще задовольняти зростаючий попит на якісну свинину, — коментує голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов, — На українському ринку відчувається серйозний дефіцит свиней високоякісної генетики, а у нас в цьому плані — конкурентна перевага, оскільки наші свині однією з кращих у світі генетики — датської».

В ході модернізації двох об’єктів свинокомплексу була використана продукція та послуги відомих компаній, зокрема, Skiold та DACS (обидві — Данія), WEDA та Big Dutchman (обидві — Німеччина).

KSG Agro — один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської бізнес-асоціації (EBA).

Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. Починаючи з вересня 2014 року, KSG Адго реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проекти, в першу чергу свинарство, а також рослинництво.

Джерело та фото: agroperspectiva
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
11 805
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
7 948
0