Центр партнерської взаємодії АСТАРТИ запрошує аграріїв до співпраці

Центр партнерської взаємодії АСТАРТИ запрошує аграріїв до співпраці
19:11, 23 2020
1 455
0

АСТАРТА продовжує розвивати еко-системний підхід до ведення бізнесу і створювати взаємовигідне партнерське середовище. В рамках цієї роботи навесні 2020 року в АСТАРТІ було створено Центр партнерської взаємодії, який об’єднав усі сервіси і комерційні програми, які може запропонувати аграріям АСТАРТА, для налагодження більш комплексної і стійкої співпраці.

Центр партнерської взаємодії АСТАРТИ

Компанія вже має тривалу історію успішного співробітництва з сільгоспвиробниками, яка починалася з фінансування вирощування цукрових буряків для поставок на переробні заводи АСТАРТИ. З будівництвом нових потужних елеваторів ми почали надавати послуги зі зберігання і перевалки зерна, а також розвивати форвардні та спотові програми закупівель зернових та олійних культур. Зарекомендував себе серед наших партнерів і бренд ASTARTA Select, під яким ми розвиваємо напрям насінництва (насіння пшениці та сої), агрохімічних досліджень ґрунтів та агрономічного консультування.

Загалом на сьогодні наша компанія сформувала широкий спектр пропозицій і можливостей, якими можуть скористатися аграрії для підвищення ефективності свого виробництва і вигідного продажу врожаю. Це ті сервіси і продукти, які випробувані і використовуються на підприємствах самої АСТАРТИ.

Пропозиції від «Центру партнерської взаємодії»:

- спотові закупівлі зернових та олійних культур

- форвардна програма закупівель зернових та олійних культур майбутнього врожаю

- закупівля та давальницька переробка цукрових буряків

- реалізація засобів захисту рослин, добрив, мікродобрив та насіннєвого матеріалу (партнерські програми з виробниками ТМЦ)

- приймання і зберігання зерна елеваторами АСТАРТИ та надання послуг з доробки та перевалки зерна

- надання послуг перевезення автомобілями та залізничним транспортом

- проведення аналізів ґрунтів, формування агрохімічних картограм та надання рекомендацій з внесення добрив під заплановану урожайність

- IT-модулі AgriChain для автоматизованого управління аграрним бізнесом (управління земельним банком, управління виробничою програмою, моніторинг посівів і аналіз врожайності, управління складськими операціями і логістикою та інші модулі)

- партнерські програми з провідними банками України

- програми страхового захисту сільськогосподарських культур від ПрАТ «Українська аграрно-страхова компанія»

«Ми прагнемо, щоб наш центр став осередком надання послуг і товарів, опорою і підтримкою для сільгоспвиробника на всіх етапах виробничого циклу. Підсилюючи один одного, ми таким чином розвиваємо еко-системний бізнес, і це одна з найстійкіших та найперспективніших форм партнерства», - говорить керівник Центру партнерської взаємодії Наталія Головань.

«Умови співпраці – гнучкі, і залежать від потреб конкретного аграрія, - додає вона. – Ми можемо на вигідних умовах постачати своїм партнерам матеріально-технічні ресурси (насіння, ЗЗР, добрива, пальне і т.д.). Також виробляємо насіння, маємо агрохімічні лабораторії для аналізу родючості ґрунтів, сучасні елеваторні комплекси та логістичний парк, власні IT-продукти для агробізнесу – і все це пропонуємо своїм партнерам. Для нас вкрай важливо розвивати довготермінове партнерство, щоб із нами сільгоспвиробник був упевнений в завтрашньому дні і міг розраховувати на всебічну підтримку АСТАРТИ».

За більш детальною інформацією про умови співпраці ви можете звернутися до Центру партнерської взаємодії АСТАРТИ: 066-733-88-99 Наталія Головань

Прес-реліз: Astarta
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 179
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0