Вебінари Trimble — інформаційна підтримка в складні часи


Вебінари Trimble — інформаційна підтримка в складні часи
21:57, 07 2020
1 227
0

COVID-19 лишається серйозною загрозою. Але і під час світової пандемії Trimble AG продовжує надавати інформаційну підтримку своїм клієнтам. Нещодавно було проведено два безкоштовних вебінари, під час яких у режимі онлайн фахівці Trimble AG розповідали про нові рішення, пояснювали тонкощі роботи з наявними продуктами, а також відповідали на численні запитання українських аграріїв.

На сьогодні відбулося два вебінари: загальний, про технічні та програмні рішення Trimble AG; а також сфокусований на технологіях висіву. Останній — Trimble AG організувала його разом із компанією Horsch. На прикладі просапної сівалки Maestro фахівці розповідали учасникам вебінару про правильне використання та якомога повніше розкриття потенціалу точних рішень.

Під час першого вебінару Trimble AG представила доповнену функцію для управління господарством — AutoSync™, яка в автоматичному режимі синхронізує дані між користувачами господарства і дисплеями Trimble. Раніше до цих даних належали траєкторії руху техніки, назви полів і профілі операторів. Зараз до цього додалася інформація щодо виконання операцій, використаних матеріалів, а також профілі техніки. Останні автоматично зберігаються в системі, й завдяки цьому в разі пошкодження монітора можуть бути безпроблемно відновлені на новому дисплеї. Важливо, що система Trimble AG працює не тільки з моніторами Trimble AG. Завдяки домовленостям про уніфікацію обміну даних між програмним забезпеченням різних виробників Trimble AG працює із системами Raven Slingshot®, AGCO VarioDoc та AgCommand®, операційним центром John Deere, рішеннями Case IH Advanced Farming Systems (AFS) Connect ™, New Holland Precision Land Management (PLM) Connect тощо.

Програмне забезпечення Farmer Core працює з одинадцятьма базовими функціями хмарного сервісу Trimble AG, зокрема: «редагування траєкторій руху техніки», «управління автопарком» та «створення карт змінних норм (VRA)». Роботу Farmer Core було продемонстровано під час вебінару. Для тих, кому замало можливостей цієї системи, є версія Farmer Pro, яка на додачу до базового потенціалу надає ще 13 функцій. Зокрема: «інформаційна панель прогнозу погоди та цін на товари», «докладні записи щодо використання матеріалів», «обслідування полів», «імпорт зображень із БПЛА» тощо.

Серед інших тем обговорювались і можливості програмного забезпечення Trimble AG для створення дренажних систем, які набирають актуальності через зміну розподілу опадів протягом року. Це таке рішення, як WM-Subsurface Trimble, що дає змогу створювати відповідні карти та WM-Drain® Trimble — комплексна програма, в якій можна розробляти проєкти для поверхневого та підземного дренажу.

Вебінари Trimble

Другий вебінар дав багатьом учасникам відповіді на болючі питання з розряду: «я придбав рішення за шалені гроші, але воно не працює нормально». Тут йшлося про нюанси точної роботи просапної сівалки Horsch Maestro. Фахівці розповідали про тонкощі налаштування машини та уникнення основних помилок при цьому, але, зрозуміло, що основний акцент було зроблено на точні технології. Наприклад, обговорювалися теми щодо нюансів контролю автопілоту та сівалки на одному моніторі, роботи за точності автопілоту 2,5 см, збору облікових даних під час висіву, роботи за навігаційними траєкторіями, калібрування та налаштування Maestro через монітор Trimble тощо.

Водночас на прикладі сівалки Maestro були представлені можливості технології Farmer Core. Зокрема, вона дає можливість диспетчеру/агроному/власнику підприємства в режимі реального часу відстежувати поточні налаштування й спостерігати за фактичною якістю виконання операції та бачити всі дані, що бачить оператор в кабіні трактора.

Прописною істиною стало те, що серйозність компанії вимірюється не стільки продажами, скільки вмінням забезпечити якісний супровід продукту. Trimble AG навіть у такі непрості часи робить все, щоб лишатися поруч зі своїми клієнтами та сприяти тому, щоб кожна вкладена ними копійка працювала максимально ефективно та поверталася з прибутками.

Олександр ГОРДА, Дмитро РАДІОНОВ

Джерело та фото: agro-business
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 531
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 067
0