Застосування IoT у сільському господарстві

Застосування IoT у сільському господарстві
15:25, 05 2020
1 697
0

Прогнозується, що населення до 2050 року досягне 9,6 мільярда - це створює велику проблему для сільського господарства. Незважаючи на боротьбу з такими викликами, як екстремальні погодні умови, зростаючі зміни клімату та вплив на навколишнє середовище, попит на більше їжі повинен бути задоволений. Для задоволення цих зростаючих потреб сільське господарство має звернутися до нових технологій. Нові розумні додатки для сільського господарства, засновані на технологіях IoT, дозволять сільськогосподарській галузі зменшити відходи та підвищити продуктивність від оптимізації використання добрив до підвищення ефективності маршрутів сільськогосподарських машин.

Отже, що таке розумне господарство? Розумне землеробство є капіталомісткою та високотехнологічною системою вирощування продуктів харчування чистого та стійкого для народних мас. Це застосування сучасних ІКТ (інформаційних та комунікаційних технологій) у сільському господарстві.

У інтелектуальному господарстві на базі IoT побудована система спостереження за польовими полями за допомогою датчиків (світло, вологість, температура, вологість ґрунту тощо) та автоматизація зрошувальної системи. Фермери можуть стежити за польовими умовами з будь-якого місця. Розумне господарство на основі IoT є високоефективним у порівнянні зі звичайним підходом.

Застосування розумного землеробства на основі IoT не тільки спрямоване на звичайні, великі сільськогосподарські операції, але також може стати новими важелями для підвищення інших зростаючих або загальних тенденцій у сільському господарстві, як органічне землеробство, сімейне землеробство (складні або невеликі простори, зокрема велика рогата худоба та / або культури). , збереження окремих або високоякісних сортів тощо), а також покращення високопрозорого землеробства.

Що стосується екологічних питань, розумне господарство на базі IoT може принести великі переваги, включаючи більш ефективне використання води або оптимізацію введення та обробки. Тепер поговоримо про основні сфери застосування інтелектуального землеробства на базі IoT, які роблять революцію в сільському господарстві.

Застосування IoT у сільському господарстві

Точне землеробство

Також відоме як точне землеробство, точне землеробство можна розглядати як усе, що робить практику землеробства більш контрольованою та точною, коли справа стосується вирощування худоби та вирощування сільськогосподарських культур. У такому підході управління фермерським господарством ключовою складовою є використання ІТ та різних предметів, таких як датчики, системи управління, робототехніка, автономні транспортні засоби, автоматизоване обладнання, технологія змінної швидкості тощо.

Прийняття доступу до високошвидкісного Інтернету, мобільних пристроїв та надійних, дешевих супутників (для зображень та позиціонування) виробником - це кілька ключових технологій, що характеризують тенденцію точності сільського господарства.

Точне сільське господарство - одне з найвідоміших застосувань ІОТ в аграрному секторі, і численні організації використовують цю техніку у всьому світі. CropMetrics - це точна сільськогосподарська організація, орієнтована на надсучасні агрономічні рішення, спеціалізуючись на управлінні точним зрошенням.

Продукти та послуги CropMetrics включають оптимізацію VRI, зонди зволоження ґрунту, віртуальний оптимізатор PRO тощо. Оптимізація VRI (Variable Rate Irrigation) забезпечує максимальну прибутковість на зрошуваних посівах поля з топографією чи мінливістю ґрунту, покращує врожайність та підвищує ефективність використання води.

Технологія зондування вологості ґрунту забезпечує повну внутрішньосезонну підтримку агрономії та рекомендації щодо оптимізації ефективності використання води. Віртуальний оптимізатор PRO поєднує різні технології управління водою в одне центральне, засноване на хмарі та потужне місце, призначене для консультантів та виробників, щоб скористатися перевагами в точному зрошенні через спрощений інтерфейс.

Сільськогосподарські дрони

Технологія змінилася з часом, і сільськогосподарські безпілотники є дуже хорошим прикладом цього. Сьогодні сільське господарство є однією з головних галузей промисловості, де застосовуються безпілотники. Дрони використовуються в сільському господарстві з метою вдосконалення різних сільськогосподарських практик. Способи використання наземних та повітряних безпілотників у сільському господарстві - це оцінка здоров'я сільськогосподарських культур, зрошення, моніторинг посівів, обприскування сільськогосподарських культур, посадки, аналіз ґрунту та поля.

До основних переваг використання безпілотників належать зображення здоров’я врожаю, інтегрована ГІС-карта, простота використання, економить час та потенціал для збільшення врожаю. Завдяки стратегії та плануванню, заснованому на збиранні та обробці даних в реальному часі, безпілотна технологія дозволить переробити високотехнологічну галузь у сільське господарство.

PrecisionHawk - це організація, яка використовує дрони для збору цінних даних за допомогою серії датчиків, які використовуються для візуалізації, картографування та обстеження сільськогосподарських угідь. Ці безпілотники виконують моніторинг та польотні спостереження. Фермери вводять деталі того, яке поле для обстеження, і вибирають висоту чи дозвіл землі.

З даних безпілотників ми можемо отримати уявлення про показники здоров’я рослин, підрахунок рослин та прогнозування врожаю, вимірювання висоти рослин, картографування покривів навісів, картографування польових водних польотів, зйомки розвідки, вимірювання запасів, вимірювання хлорофілу, вміст азоту в пшениці, картування дренажу, картографічне тиск бур’янів тощо.

Безпілотник збирає під час польоту багатоспектральні, теплові та візуальні знімки, а потім приземляється в тому самому місці, де він злетів.

Моніторинг тваринництва

Власники великих ферм можуть використовувати бездротові програми IoT для збору даних про розташування, добробут та здоров'я їх худоби. Ця інформація допомагає їм у виявленні хворих тварин, щоб їх можна було відокремити від стада, тим самим запобігаючи поширенню хвороби. Це також знижує витрати на оплату праці, оскільки ранчо може знаходити свою худобу за допомогою датчиків на основі IoT.

JMB North America - це організація, яка пропонує рішення для моніторингу корів виробникам великої рогатої худоби. Одне з рішень допомагає власникам великої рогатої худоби спостерігати за коровами, які вагітні і збираються породити. З телиці вимикається датчик, що живиться від акумулятора, коли вода розривається. Це посилає інформацію керівнику стада чи ранча. У час, який проводять з телицями, які народжують, датчик дає змогу фермерам бути більш зосередженими.

Розумні теплиці

Тепличне господарство - це методологія, яка допомагає підвищити врожай овочів, фруктів, сільськогосподарських культур тощо. Теплиці контролюють екологічні параметри за допомогою ручного втручання або пропорційного механізму контролю. Оскільки ручне втручання призводить до втрат виробництва, втрати енергії та витрат на оплату праці, ці методи є менш ефективними. Розумна теплиця може бути спроектована за допомогою IoT; ця конструкція інтелектуально контролює, а також контролює клімат, виключаючи необхідність ручного втручання.

Для управління навколишнім середовищем у розумному парнику використовуються різні датчики, які вимірюють параметри навколишнього середовища відповідно до вимог рослини. Ми можемо створити хмарний сервер для віддаленого доступу до системи, коли він підключений за допомогою IoT.

Це виключає необхідність постійного ручного моніторингу. Всередині теплиці хмарний сервер також дозволяє обробляти дані та застосовувати керуючу дію. Ця конструкція забезпечує економічно вигідні та оптимальні рішення для фермерів з мінімальним ручним втручанням.

Теплиці Illuminium - це крапельна установка та організація теплиць Agri-Tech, яка використовує нові сучасні технології для надання послуг. Він будує сучасні та доступні теплиці за допомогою сонячних датчиків IoT. За допомогою цих датчиків стан теплиці та споживання води можна відстежувати за допомогою SMS-повідомлень фермеру за допомогою веб-порталу. В цих теплицях проводиться автоматичний полив.

Датчики IoT в теплиці надають інформацію про рівень освітлення, тиск, вологість і температуру. Ці датчики можуть автоматично керувати виконавчими механізмами, щоб відкрити вікно, увімкнути ліхтарі, керувати обігрівачем, увімкнути господиню або увімкнути вентилятор, все це управляється за допомогою сигналу WiFi.

Висновок

Таким чином, сільськогосподарські програми IoT дають змогу збирачам та фермерам збирати змістовні дані. Великі власники земельних ділянок та дрібні фермери повинні розуміти потенціал ринку IoT для сільського господарства, встановлюючи розумні технології для підвищення конкурентоспроможності та стійкості у своїх виробництвах. Коли населення швидко зростає, попит можна успішно задовольнити, якщо рядовники, як і дрібні фермери, успішно реалізовуватимуть рішення сільськогосподарського IoT.

Джерело та фото: Саварам Равіндра, автор контенту на Mindmajix.com

iotforall
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter


Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 837
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 302
0