В Україні створили портал, де можна отримати інформацію про земельні ділянки

количество просмотров435   1-06-2020, 17:50
В Україні створили портал, де можна отримати всю інформацію про земельні ділянки

інформацію про земельні ділянки vkursi zemli

З травня в Україні можна швидко отримати інформацію про будь-яку земельну ділянку, її власників та землекористувачів. Такі можливості відкриває портал Vkursi Zemli.

“В Україні стартувала земельна реформа, і вже в наступному році ми отримаємо ринок землі. Проте земельний кадастр досі наповнений лише частково, публічна кадастрова карта є застарілою, ділянки накладаються одна на одну.

Дані про землю, які потрібні учасникам агроринку, знаходяться в різних реєстрах Міністерства юстиції, Держгеокадастру і т. ін. Це створює труднощі з їх отриманням. Відкриття ринку землі – стимул якнайшвидшого розв'язання проблем в обліку та управлінні землею.

Саме тому ми запустили єдиний портал земельної аналітики, який агрегує та обробляє дані з більш ніж 20 державних реєстрів та відкритих джерел”, – Андрій Грищук, співзасновник Vkursi Zemli.

Vkursi Zemli

Vkursi Zemli – це універсальний інструмент, який можуть використовувати не лише агровиробники, а й ОТГ, дистриб'ютори, банки та страхові компанії. Завдяки земельній аналітиці керівники громад можуть контролювати сплату податків агрокомпаніями, що працюють на території ОТГ, а для фінансових установ це рішення, яке полегшить їхню роботу з підтвердження земельного банку клієнтів.

Vkursi Zemli

Для того щоб користуватися порталом, не потрібно мати власний ЄЦП. Після звичайної реєстрації та вибору тарифного плану користувач може знаходити необхідну інформацію за кадастровим номером ділянки, кодом сільської ради або ЄДРПОУ підприємства. Для запобігання рейдерським захватам земель на порталі є функція моніторингу, яка попереджатиме користувача у випадку змін власників ділянки чи реєстрації нового договору оренди.

Джерело та фото: прес-реліз Vkursi