FMC оголошує нову платформу інтеграції ARC farm intelligence


FMC оголошує нову платформу інтеграції ARC farm intelligence
18:25, 30 2020
1 468
0

Корпорація FMC оголосила про запуск Arc фермерської розвідки, нової точної сільськогосподарської платформи, яка дає змогу виробникам та радникам більш точно прогнозувати тиск шкідників, перш ніж це стане проблемою, вважають представники FMC.

ARC FARM INTELLIGENCE

NТОП-менеджери FMC кажуть, що Arc Farm Intelligence - це перша мобільна платформа, яка використовує прогнозне моделювання, засноване на даних у режимі реального часу, щоб забезпечити правильне застосування правильних засобів захисту врожаю для покращення стійкості, оптимізації врожаю врожаю та підвищення прибутку виробників від інвестицій (ROI ), кажуть чиновники FMC.

"Фермери щодня покладаються на дані та інформацію для прийняття критичних рішень щодо захисту своїх культур від руйнівних комах, хвороб та бур'янів", - заявив Марк Дуглас, президент та обраний генеральним директором FMC, у випуску новин FMC. «Arc Farm Intelligence піднімає гру в прогнозуванні моделювання та аналітиці, дозволяючи нашій команді швидше, простіше та розумніше надавати консультантам та виробникам консультації та розуміння щодо захисту врожаю. Подання кращої інформації виробникам підвищує стійкість, додає цінності, зміцнює відносини та сприяє збільшенню можливостей для бізнесу ».

ARC FARM INTELLIGENCE

Платформа пропонує повний набір функцій, включаючи індивідуальні сповіщення через мобільний додаток, щоб вказати, коли потрібні дії в полі, двосторонній зв’язок з агрономами FMC, надійні дані та високоякісну графіку, включаючи графіки та теплові карти. Розвідка Arc Farm розроблена з відкритими API і їх можна легко включити в існуючі цифрові екосистеми виробників.

"У нашій першій пропозиції на платформі розвідки Arc Farm використовується зведені історичні дані, ентомологічні моделі, гіпер-локальні дані про погоду та картографування шкідників у реальному часі, щоб підвищити впевненість виробника при прийнятті рішень щодо боротьби з комахами", - сказала Сара Стерлінг, директор з точності Сільське господарство FMC, у випуску новин FMC. "За допомогою вдосконаленого розвідки та машинного навчання, цей інструмент прогнозує тиск комах на тиждень заздалегідь, з більш ніж 90% впевненості для ключових комах у вибраних культурах".

Платформа буде запущена комерційно на наступному тижні в Греції для бавовни, і вона пілотується в інших країнах, включаючи Бразилію, Іспанію та США, на широкому асортименті сільськогосподарських культур від брасиків до кукурудзи до салату.

ТОП-менеджери FMC кажуть, що розвідка Arc Farm - це останнє доповнення до рішень FMC Precision Agriculture, розроблених таким чином, щоб забезпечити правильні засоби захисту врожаю застосовуватися саме там, де і коли вони потрібні для підвищення стійкості.

ARC FARM INTELLIGENCE

Вони також розроблені для оптимізації якості та кількості врожаю та покращення рентабельності інвестицій. Інші рішення FMC Precision Agriculture включають 3RIVE 3D-технологію нанесення, систему доставки захисту рослин, яка допомагає виробникам ефективно покривати більше землі за менший час, зменшуючи кількість заправок - заощаджуючи воду, паливо, працю та час; Рішення Precision Pac, система дозування, яка мінімізує відходи за допомогою спеціальних гербіцидних сумішей, специфічних для розміру поля та спектру бур’янів кожного виробника.

Джерело та фото: agriculture
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 697
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 127
0