Аграрії зможуть відстежувати власність в обновленному EOS

количество просмотров413   30-05-2020, 17:43
Спутникова платформа моніторингу полей EOS Crop Monitoring випустила масштабне оновлення. Про це пише прес-служба компанії.

EOS-моніторингу посівів

Серед оновлення EOS Crop Monitoring:

- відстежування властивостей пошти - попутні відомості, представлені у формі двох кривих, допомагають відстежувати показані властивості достовірності поштових та прикореневих зон рослин. Приміщення цієї технології дозволяє зробити більш точні прогнози урожайності, а також важливо покращити процес прийняття рішення для ефективного ведення сільського господарства. Одна з ключових переваг майнових платформ - відсутнє використання в додатковому обладнанні.

- групові профілі - від постійних користувачів EOS Crop Monitoring може організувати цифрове управління всіма справами в агропредприятті в одному суспільному профілі. З груповими підборами можна приєднатись до любого кількості команди і легко переключити між собою.

Прогноз погоди на 14 днів - обновлена ​​функція Погода + інтегрує дані від aWhere, ведучого поставлення метеорологічних даних для аграріїв. Точні прогнози об'єднані з науково перевіреними агрономічними моделями. Завдяки цьому оновлення користувачів може відстежувати погодні умови та відповідно планувати роботу.

- вдосконалене зондування - тепер користувач може зробити карти вегетації на основі всього одного фотографії з видачею. Або використовувати будь-який перемінник за останні 5 років, щоб краще зрозуміти особливості поля. Використання якісних спутникових знімків та надійних індексів вегетацій (NDVI, NDRE, MSAVI та ReCl) надає програмний алгоритм можливості точно визначити, де і сколько використовувати зручні можливості. Крім того, можна створити карти для відмінного відвідування.

«Завдяки тому, що технічні переваги аграрії можуть бути ефективно ефективними, а бізнес реагувати на випуск у майбутньому», - вказали в EOS Моніторинг врожаю.

Поширити обновленну платформу EOS Crop Monitoring можна, перейдя за посиланнями.

Напомняємо, що на підставі результатів аналізують компанії EOS Data Analytics та Інститут космічних досліджень НАНУ-ГКАУ космічних знімків, альтернативна оцінка відвідувачів в Україні з-за засухи відмінних від офіційної та тепер вже досяг 920 тис. га.

Джерело та фото: My Webpage