Кабукі - ресторан на франкфуртській Кайзерштрассі

Кабукі - ресторан на франкфуртській Кайзерштрассі
17:35, 30 май 2020
988
0
Кабукі - відомий ресторан на франкфуртській Кайзерштрассі, де Тетсуя Ямахара готує традиційну японську кухню з 1989 року. Для боротьби з фінансовими втратами, спричиненими закриттям ресторану, Ямахарі довелося швидко знайти рішення. Як ми часто чуємо в ці дні, він досить довго хотів урізноманітнити свою справу, і вірус Корони нарешті дав йому можливість зробити це. Ось уже три тижні він постачає клієнтам у Франкфурті та околицях кухонні коробки. У понеділок розпочнуться загальнонаціональні поставки.

Коробка для приготування їжі Sukiyaki - лише одна з багатьох страв, яку постачає Yamahara.

"Поки ми дуже задоволені інтересом до нашої пропозиції. Хоча кухонні коробки не є новинкою на німецькому ринку, ми є єдиними постачальниками справжніх японських страв", - гордо повідомляє він. "Кухонні коробки набувають все більшої популярності на німецькому ринку. Однак завдяки нашій особливій орієнтації конкуренція не особливо сильна".

Ящики завантажені інгредієнтами, деякі з яких Yamahara отримує з франкфуртського оптового ринку та місцевих виробників (таких як грибна ферма Kroll в Оффенбаху), але багато також безпосередньо з Японії: "Васабі, наприклад, взагалі не вирощується. до Німеччини. Ми також імпортуємо Mitsuba, японську петрушку, спеціально для нас за допомогою агентства ". Таким чином, гастроном поєднує екзотичні імпортні товари з екзотикою регіонального виробництва для особливого кінцевого продукту.

Кабукі

Коробки для приготування їжі, включаючи всі інгредієнти та картки рецептів, постачаються по всій Німеччині за допомогою DPD Food. Усі, хто потребує подальшої допомоги в приготуванні їжі, можуть подивитися відео Yamahara на YouTube. За ціною більшість страв коштують менше 10 євро, але є великий вибір коробок - від традиційної страви з локшиною за 7,90 євро до м'ясної тушкованої страви з японським м'ясом за 79 євро. Замовлення приймаються через веб-сайт.

Ямахара хоче продовжувати постачати свої кухонні коробки після кризи. "Я радий цій другій опорі і весело складаю ці коробки та знайомлячи наших клієнтів із традиційною японською кухнею".

Ось так виглядатиме готове блюдо.

Джерело та фото: freshplaza
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
16 145
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 881
0