Національний бренд меду - Ukrainian Honey. Keep true

Національний бренд меду - Ukrainian Honey. Keep true
15:07, 03 июль 2020
1 242
0

Українських виробників закликають об’єднуватись під егідою національного бренду меду “Ukrainian Honey. Keep true”. З такою ініціативою виступила низка галузевих асоціацій: Українська асоціація експортерів та переробників меду, Спілка пасічників України за підтримки Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (FAO).

Ukrainian Honey. Keep true

“Ініціатива створення бренду “Ukrainian Honey. Keep true” спрямована на те, щоб зберегти репутацію українського меду як високоякісного,натурального, безпечного продукту, зі прозорою системою простежуваності, що в подальшому буде сприяти розвитку сектору”, – розповіла під час презентації проекту бренду на Медовому марафоні 2020: “Додана вартість у медовому бізнесі та криза як час можливостей”, національний консультант FAO Анна Бурка.

“Цілі та завдання Бренду “Ukrainian Honey. Keep true” – підвищення іміджу та ціни на український мед як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках, а також створення єдиного прозорого механізму простежуванності походження меду. Бренд поєднує всіх учасників ланцюга виробництва та переробки меду: пасічника, заготівельника, переробника та експортера”, – додає Анна Бурка.


За словами експерта, основа бренду ґрунтується на 4 ключових постулатах: натуральність, якість та безпечність, простежуваність, сертифікація та стандарти.

Щоб мати право використовувати бренд Ukrainian Honey. Keep true, учасники, повинні відповідати певним критеріям та дотримуватись Кодексу правил використання бренду, розповіла Анна Бурка.

Ukrainian Honey. Keep true

“Пасічник має бути зареєстрований в Реєстрі пасічників, дотримуватися санітарно-гігієнічних вимог для відкачки та зберігання меду, використовувати сертифіковану харчову тару і використовувати тільки дозволені ветеринарні препарати для лікування бджіл. Чіткі вимоги є і до заготівельників, переробників, фасувальників та експортерів.


Наразі, вимоги до всіх учасників на фінальній стадії обговорення з галузевими асоціаціями, та експертами, а остаточній перелік буде опублікований на сайті бренду,який ми плануємо запустити уже на початку нового сезону 2020”, – додає фахівець.

Всі учасники програми мають право використовувати єдине графічне зображення для брендування медової продукції як “Ukrainian Honey. Keep true“. Крім того кожен учасник отримує не тільки індивідуальний номер, а й персональний QR-код для своєї продукції.

Промо-продукцію нового національного бренду вже представили широкому світовому загалу в рамках “Національного вечора українського меду” на виставці Апімондія-2019 в Монреалі.

Джерело та фото: seeds
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
17 144
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
16 531
0