Вінницький фермер виготовляє мармелад з перцю

Вінницький фермер виготовляє мармелад з перцю
19:42, 28 май 2020
922
0
Мармелад з перцю – для України продукт незвичний. Однак українські фермери залюбки виготовляють і таку дивину, як от Олег Міхеєв з Вінниччини.

“Зараз весна закінчується, принаймні на календарі, і нарешті зірки склалися, компоненти всі з’явилися, і в мене були час та навіть натхнення. І я зварив невелику кількість мармеладу з перцю”, – розповідає Олег Міхеєв.

Для виготовлення такого мармеладу використовується солодкий та гострий перець, розповів в коментарі журналістам SEEDS Олег Міхеєв.

“За консистенцією це дуже м’яке желе. Бо на агарі. Кисло-солодкий. Трохи гострий (як на мій смак). Ароматний”, – додає фермер.

Використовувати такий мармелад можна як джем на бутерброд з маслом до чаю. “А можна як модний зараз пікантний кисло-солодкий соус до м’яса чи риби”, – каже Олег Міхеєв.

Шкода, що масове виробництво такого смаколика налагодити нині непросто. “Масовий запуск не планую. Найголовніша причина – жодних консервантів, тому строк зберігання – місяць у холодильнику. А якщо відкрили – тиждень”, – додає фермер з Вінниччини.

Олег Міхеєв не так давно став вінницьким крафтярем, проте завжди був винахідником. Разом з дружиною він приїхав до Вінниці влітку 2014 року з Горлівки. За рік родина придбала невеличкий будиночок та пів гектара землі в селі Степанівка Немирівського району.

Саме тоді пан Олег розпочав роботу над найцікавішим стартапом у житті родини – аграрним. Про всі досягнення він докладно розповідає у своєму життєписі на сторінці у Facebook з доволі креативною назвою СтепанівкаVillage.

Джерело та фото: seeds
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
15 924
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 596
0