Індонезійська підприємець робить шкіряні черевики з курячих ніжок


Індонезійська підприємець робить шкіряні черевики з курячих ніжок
18:40, 25 2020
1 475
0

25-річний підприємець з Індонезії Нурман Рамдхані зібрав команду з 6 чоловік і вручну робить взуття з курячих ніжок. Одна пара таких черевиків коштує від $ 35 до $ 140.

Використовувати шкіру з курячих ніжок для створення взуття запропонував батько Рамдхані. Він зауважив, що курячі лапки (від гомілок до кігтів на пальцях) покриті шкірою, яка має схожу текстуру і малюнок зі шкірою екзотичних рептилій.

«Ми вибрали таку шкіру, тому що індонезійські ресторани швидкого харчування викидають багато курячих лапок. Хочемо, щоб продукт приносив більше користі », - пояснив сам Рамдхані. Він додав, що хоче захистити крокодилів і змій, тому що деякі види знаходяться під загрозою зникнення. На його думку, шкіра з курячих лапок теж виглядає «розкішно».

Рамдхані і команда з 5 чоловік, включаючи його батька, роблять взуття вручну. Шкіру відокремлюють від м'яса і кістки, фарбують, сушать і зшивають по шматочках. На одну пару чоловічих туфель йде близько 45 курячих лап і 10 днів роботи. Компанія Hirka випускає взуття з 2017 року.

шкіряні туфлі зі шкіри курчат

За словами підприємця, покупцям товар подобається: взуття зручна і приємна в шкарпетці. «Кожен раз, коли товар доходить до клієнтів, він перевершує їх очікування. Їм подобається навіть наша упаковка. До сих пір всі відгуки були тільки позитивними », - сказав Рамдхані.

Раніше Inc. розповідав, що компанія Nike запустила виробництво захисних екранів для лікарів з устілок і підошви своїх кросівок.

Джерело та фото: inc
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter



Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
31 257
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 912
0