МХП не планує купувати землю дорожче $ 1,5-2 тис. за гектар


МХП не планує купувати землю дорожче $ 1,5-2 тис. за гектар
14:46, 23 2020
1 250
0

Голова правління агрохолдингу МХП Юрій Косюк планує купувати ділянки сільгоспземель, які зараз орендує, тільки якщо ціна не буде перевищувати $ 1,5-2 тисяч за гектар. Про це пише НВ.

«Все залежить від ціни. Якщо вона буде висока, я з задоволенням буду далі землю орендувати. Якщо ціна буде розумна - можна купувати. Але, знову ж таки, умови сучасного світу такі: мало грошей і багато напрямків для інвестицій. Особливо якщо ти активний в бізнесі, вмієш його будувати і не боїшся ризикувати. У мене є апетит і до бізнесу, і до ризику. Велике питання: куди цікавіше вкласти гроші? І «земля» - не очевидна відповідь », - зазначив він.

Як вважає Юрій Косюк, сьогодні необов'язково володіти землею, як в ХХ столітті, цілком можливо орендувати. Він вказав, що є категорія спекулянтів, для яких ця історія набагато цікавіше, ніж для МХП або великих пенсійних фондів.

За словами Юрія Косюка, земельна реформа нічого не змінить на аграрному ринку. Прийнявши закон про відкриття ринку землі, Україна тільки зробила «перші кроки в напрямку вирішення».

«Далі, очевидно, йти до мети буде легше. Чи побачимо ми бонуси від цієї реформи зараз? Ні. Чи побачимо бонуси в довгостроковій або середньостроковій перспективі? Так можливо. Але, повторюся, це історія не про зростаючу за рахунок реформи економіці, це все ще історія про наміри », - сказав власник МХП.

Юрій Косюк висловив думку, що українці занадто перебільшили свою цінність.

«Ми в Україні думаємо, що всі хочуть нашу землю за будь-які гроші, тому що вона унікальна. Це оману і брехня », - заявив він.

Нагадаємо, що на думку Юрія Косюка, якщо в Україні створити 100 успішних компаній, такого ж розміру як агрохолдинг МХП, то країна досягне такого рівня економічного розвитку, як і в країнах ЄС.

Джерело та фото: latifundist
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 555
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 078
0