ОК Agro

МХП не планує купувати землю дорожче $ 1,5-2 тис. за гектар

МХП не планує купувати землю дорожче $ 1,5-2 тис. за гектар
Новини агробізнесу України та світу
14:46, 23 май 2020
644
0
Голова правління агрохолдингу МХП Юрій Косюк планує купувати ділянки сільгоспземель, які зараз орендує, тільки якщо ціна не буде перевищувати $ 1,5-2 тисяч за гектар. Про це пише НВ.

«Все залежить від ціни. Якщо вона буде висока, я з задоволенням буду далі землю орендувати. Якщо ціна буде розумна - можна купувати. Але, знову ж таки, умови сучасного світу такі: мало грошей і багато напрямків для інвестицій. Особливо якщо ти активний в бізнесі, вмієш його будувати і не боїшся ризикувати. У мене є апетит і до бізнесу, і до ризику. Велике питання: куди цікавіше вкласти гроші? І «земля» - не очевидна відповідь », - зазначив він.

Як вважає Юрій Косюк, сьогодні необов'язково володіти землею, як в ХХ столітті, цілком можливо орендувати. Він вказав, що є категорія спекулянтів, для яких ця історія набагато цікавіше, ніж для МХП або великих пенсійних фондів.

За словами Юрія Косюка, земельна реформа нічого не змінить на аграрному ринку. Прийнявши закон про відкриття ринку землі, Україна тільки зробила «перші кроки в напрямку вирішення».

«Далі, очевидно, йти до мети буде легше. Чи побачимо ми бонуси від цієї реформи зараз? Ні. Чи побачимо бонуси в довгостроковій або середньостроковій перспективі? Так можливо. Але, повторюся, це історія не про зростаючу за рахунок реформи економіці, це все ще історія про наміри », - сказав власник МХП.

Юрій Косюк висловив думку, що українці занадто перебільшили свою цінність.

«Ми в Україні думаємо, що всі хочуть нашу землю за будь-які гроші, тому що вона унікальна. Це оману і брехня », - заявив він.

Нагадаємо, що на думку Юрія Косюка, якщо в Україні створити 100 успішних компаній, такого ж розміру як агрохолдинг МХП, то країна досягне такого рівня економічного розвитку, як і в країнах ЄС.

Джерело та фото: latifundist
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)
Топ категорії
7 етапів цифрової трансформації агровиробництва 7 етапів цифрової трансформації агровиробництва
В майбутньому вижити зможуть лише ті агропромисловці, які будують свою бізнес модель базуючись на інформаційних...
18.11.19
2 482
0
AgriChain створює WEB-портал з управління агробізнесом AgriChain створює WEB-портал з управління агробізнесом
Агрохолдинг Астарта-Київ створив ихаус компанию AgriChain, яка має намір створити єдиний інформаційний WEB-портал з...
24.11.19
1 903
0