ІМК завершила весняну посівну кампанію

количество просмотров154   22-05-2020, 19:57
19 травня ІМК завершила весняну посівну кампанію 2020 року. Всього було посіяно 26 тисяч гектарів соняшнику та 69 тисяч гектарів кукурудзи.

ІМК завершила весняну посівну кампанію

«При плануванні посіву цьогорічного ярого клину нами було прийнято рішення вивести із сівозміни сою. Причини - нижча, порівняно з іншими вирощуваними в ІМК культурами, економічна ефективність та зміна погодно-кліматичних умов. Тому ми сфокусувались на двох ярих культурах - кукурудзі та соняшнику, посів яких здійснили в заплановані часові терміни, незважаючи на специфічні умови посівної, спричинені, перш за все, необхідністю отримуватись всіх карантинних обмежень, зумовлених пандемією коронавірусу, а також досить прохолодною весною з великою кількістю опадів. Тепер концентруємось на захисті посівів і з оптимізмом дивимось на перспективи гарного врожаю», - прокоментував Операційний директор ІМК Олександр Вержиховський.

Про ІМК

ІМК є інтегрованою сільськогосподарською компанією в Україні. Напрямки діяльності:

- виробництво сільськогосподарських культур (кукурудза, пшениця, соняшник, соя);

- зберігання сільськогосподарських культур; виробництво молока.

ІМК обробляє 123 тисячі гектарів землі, розташованих в Полтавській, Чернігівській та Сумській областях України.

Компанія була заснована 2007 року. У 2019 році IMК отримала Чистий прибуток в розмірі 7,3 млн. доларів США і EBITDA 39,3 млн. доларів США. ІМК є однією з 10-ти найбільших аграрних компаній в Україні. У травні 2011 року відбулося розміщення акцій ІМК на Варшавській фондовій біржі. За більш детальною інформацією про компанію завітайте на наш сайт: www.imcagro.com.ua

Джерело та фото: прес-реліз компанії