Фермери зможуть взяти участь в онлайн АгроЕкспедиції в США та Канаду

Фермери зможуть взяти участь в онлайн АгроЕкспедиції в США та Канаду
Новини агробізнесу України
17:14, 20 май 2020
869
0
З 1 по 15 червня, в робочі дні, з 16:00 по 20:30 відбудеться онлайн АгроЕкспедиція в США та Канаду від компанії Тревелайт.

Всі учасники Агро Експедиції зможуть, не залишаючи виробництва, в живому режимі онлайн вивчити різні практики вирощування актуальних для України культур. А також ознайомитися з тими елементами Точного Землеробства, які себе найкраще зарекомендували на практиці у двох найрозвинутіших аграрних країнах світу — США та Канаді.

Цьогоріч збільшено географію АгроЕкспедиції до 7 штатів і 2 провінцій, та запрошено до участі авторитетних агро експертів — Вільяма Вільсона з університету Пн. Дакоти, Девіда Вайндорфа з університету Техасу та багатьох інших експертів.

Всі учасники АгроЕкспедиції, під’єднавшись до онлайн конференції через ZOOM, зможуть детально ознайомитися з практиками вирощування кукурудзи, сої, пшениці, ріпаку, соняшнику, ячменю та цукрового буряку у штатах Канзас, Міссурі, Айова, Небраска, Міннесота, Південна Дакота, Північна Дакота, та у провінціях Саскачевань і Манітоба.

Візити включають: близько 9 фермерських господарств, кооперативи Agtegra, CHS, KMC, лабораторії ґрунту Ward, KSU, лабораторію насіння Young Brothers, сервісну компанію Nutrien, виробників с/г техніки DOT, SeedMaster, Pattison, Raven, дорадчі служби університетів NDSU (Північної Дакоти), SDSU (Південної Дакоти), KSU (Канзасу).

Крім одного онлайн візиту до фермерського господарства щодня заплановані ще візити за напрямком сервісу/підтримки агровиробників: лабораторії, сервісні компанії, кооперативи, дорадчі служби та виробники унікальної техніки по точному землеробству.

АгроЕкспедиція в США та Канаду

Кожен візит відбуватиметься згідно наступного плану:

- детальний послідовний відео-огляд всіх виробничих/сервісних потужностей;

- презентації зі спеціалізації приймаючої сторони;

- частина Питання-Відповіді.

«Ми включили у список візитів два фермерських господарства, які використовують різні системи поливу та запланували виступ агронома від дослідної станції Monsanto/Bayer по поливних системах під зернові та зерно-бобові», — зазначили організатори.

Кількість учасників Онлайн АгроЕкспедиції обмежена 30 підключеннями, щоб кожен з учасників мав можливість поставити свої запитання.

Детальний розклад онлайн сесій буде опубліковано 22 травня 2020 р.

Вартість участі для однієї компанії $2500 (до 3 підключень). В разі участі у фактичній АгроЕкспедиції, яка передбачає подорож (проводиться щороку в червні та жовтні) знижка на кожного учасника від компанії $780

Джерело та фото: kurkul
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
11 800
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
7 942
0