Väderstad запускає лабораторію для дослідження технологій виготовлення запчастин

Väderstad запускає лабораторію для дослідження технологій виготовлення запчастин
Новини агробізнесу України
17:01, 20 май 2020
918
0
З метою підвищення якості та відкриття нових можливостей для виробництва, компанія Väderstad запускає лабораторію для дослідження технологій виготовлення запчастин та комплектуючих техніки. Про це повідомляється на сайті Тraktorist.ua.

Лабораторія знаходиться у м. Оверум ( Швеція) у Väderstad Components AB, що виробляє зношувальні деталі із загартованої сталі світового класу з 2001 р. Оснащена різноманітними верстатами та системами для випробувань запчастин на міцність, у роботі лабораторії задіяно 50 працівників та 40 роботів, які працюють у дві зміни. Вони виготовляють важливі деталі для ґрунтообробної техніки, які виконують важку роботу.

За словами виробника, саме від цієї стадії виробництва залежить продуктивність, експлуатаційні витрати та довговічність обладнання.

Запуск лабораторії з дослідження технологій виготовлення матеріалів є важливим кроком для компанії, метою якого є зміцнення позицій Väderstad, як провідного світового постачальника зношуваних деталей для сільськогосподарської техніки. Завдяки власній лабораторії, компанія покращує контроль над якістю конструкції та робочих характеристик зношуваних деталей. Крім того, це дозволяє віднайти нові методи для розробки міцних матеріалів та ефективних технологій виробничого процесу.

До роботи у лабораторії залучено провідних науковців та фахівців у галузі металургії з великий досвідом. Вони проводять тестування різних зразків металів та матеріалів, з яких виготовляють деталі до техніки Väderstad. Адже термін її служби значною мірою залежить від міцності зношувальної деталі й твердості матеріалу, з якого вона виготовлена.

«Металурги добре знають, що зробити матеріал твердим не так складно. Хитра річ – зробити його міцним. Ось чому Väderstad працює над тим, щоб знайти ідеальний баланс між твердістю та міцністю», – розповіли у компанії.

Джерело та фото: tripoli.land
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 004
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 327
0