ТОП-7 серіалів для агропідприємців

количество просмотров290   19-05-2020, 18:35
Розвиваєте агро? Працюєте в агробізнесі? Запевняємо, що серіали зайдуть. Ми склали список з семи серіалів, які розповідають про труднощі бізнесу, надихають на запуск власної справи і вчать на чужих помилках. Приємного перегляду!

Божевільні

Божевільні серіал

Головний герой серіалу - рекламіст Дон Дрейпер. Він працює в агентстві «Стерлінг Купер» за часів розквіту індустрії реклами в США 60-х.

Дон володіє дивовижним талантом - переконувати і продавати. При цьому на його гачок попадаються не тільки клієнти, але і незліченну кількість коханок.

Крім нього, в серіалі є і безліч інших цікавих персонажів. У них можна навчитися подавати свій продукт, грати на емоціях людини і заробляти на цьому.

Клієнт завжди мертвий

Клієнт завжди мертвий серіал

Цей серіал розповідає про сім'ю Фішерів і їх сімейному бізнесі - похоронному бюро. На початку історії батько, він же глава компанії, вмирає. Справа сім'ї повинні продовжити його сини.

Вони і раніше не дуже ладнали, але тепер відносини між братами стали ще більш напруженими. Масла у вогонь підливають і конкуренти. На ринку з'явилася велика компанія, яка намагається за всяку ціну поглинути дрібний бізнес Фішерів.

Серіал допоможе розібратися, як протистояти конкурентам і як виживати в турбулентних умовах бізнесу.

Як досягти успіху в Америці

Як досягти успіху в Америці серіал

Головні герої серіалу - двоє молодих хлопців з Брукліна: Кем і Мед. Вони відвідують модні тусовки і розбираються в дизайнерському одязі. Щоб заробити, друзі нелегально перепродують ексклюзивні речі.

Одного разу вони вирішують почати власний бізнес і виробляти одяг під своїм брендом. Хлопці займають гроші у кримінального авторитета і запускають справу.

Але життя підприємця не так проста, як їм здавалося спочатку. На шляху до «американської мрії» хлопці стикаються з труднощами підприємництва і намагаються відповісти на риторичне питання з назви серіалу: як домогтися успіху в Америці.

Силіконова долина

Силіконова долина серіал

Це комедійний серіал, який тим не менше містить багато корисного для молодих підприємців. В основу сюжету лягла історія кількох друзів, які розробили революційну технологію стиснення даних. Вони запускають власною компанію, але теж не без проблем.

Юридичні та управлінські провали хлопців - хороший джерело досвіду для бізнесменів-початківців. До того ж серіал сподобається людям, які цікавляться технологіями, адже в ньому безліч відсилань до реального життя в Силіконовій долині.

Наприклад, технологія, яку розробили в серіалі, дійсно існує, але під іншою назвою. А образ одного з героїв - Річарда Хендрікса - відсилає до кільком відомим підприємцям. Він одягається як творець Facebook Марк Цукерберг, а розвиток його кар'єри нагадує шлях засновника Twitter Джека Дорсі.

Мільярди

Мільярди серіал

Основа сюжету серіалу - конфлікт між мільярдером Боббі Аксельродом і федеральним прокурором Чаком Роадса. Боббі - типовий багатій: він не соромиться свого становища і хизується елітною нерухомістю та автомобілями. Але частину свого багатства мільярдер жертвує на благодійність.

Тим часом місцевий прокурор запідозрив, що фінансова компанія Боббі промишляє незаконними справами, а свої мільярди він заробив не зовсім чесно. Розгорається війна між правосуддям і великими грошима.

Стартап

Стартап серіал

Трійця головних героїв серіалу - дуже різні люди. Нік - талановитий фінансист, який працює в компанії свого батька. Іззі - програмістка, яка сім років розробляла електронну валюту GenCoin, здатну перевернути світову економіку. І Рональд - глава місцевої бандитського угруповання.

Іззі шукає гроші для свого стартапу і знаходить їх у Ніка. Потім до них приєднується і Рональд, який намагається відійти від злочинного життя і забезпечити свою сім'ю світле майбутнє.

Зупинись і гори

Зупинись і гори серіал

Це серіал про становлення комп'ютерної індустрії в 80-х. У головного героя, інженера Джо Мак-Мілана, народжується ідея створити портативний комп'ютер. До нього цього не робив ще ніхто.

Він підшукує в свою новоспечену компанію однодумців і знаходить справжніх профі. Але великі компанії не дрімають.

Тому Джо і його партнерам доводиться швидко рости і справлятися з труднощами на ходу, щоб опинитися в авангарді IT-галузі.

Джерело та фото: kinopoisk