Готові до вживання продукти знову повертають свою популярність

Готові до вживання продукти знову повертають свою популярність
17:34, 15 2020
1 195
0

Протягом найближчих трьох років готова до вживання їжа буде основним чинником зростання м’ясопереробної промисловості. Про це йдеться у звіті про стан ринку від Technavio, повідомляє euromeatnews.

Очікується, що 9% сукупного середньорічного темпу зростання забезпечить приріст у розмірі $226,37 млрд протягом наступних трьох років, незважаючи на нинішню складну ситуацію, спричинену пандемією COVID-19.

Потреба в харчових напівфабрикатах відіграватиме важливу роль на ринку переробленого червоного м’яса, оскільки, як очікується, на такі продукти зростатиме попит у Європі, на Близькому Сході, в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та Африці.

Азія збереже високі темпи попиту, забезпечивши понад 31% зростання, очікуваного на цьому ринку. Фактично деякі ознаки зростання вже помітні на китайському ринку, де споживачі повертаються до своїх звичок купувати продукти харчування швидкого приготування.

Також найближчими роками значну роль на ринку відіграватимуть інновації в галузі пакування.

Очікується, що нинішня ситуація фрагментації ринку, коли кілька гравців займають більшу його частину, пришвидшиться і відкриє величезні можливості для зростання для кожного задіяного в цьому бізнесі підприємства.

Водночас на американському ринку переробленого м’яса протягом наступних трьох років спостерігатиметься 1%-й сукупний середньорічний темп зростання за збільшення споживання приблизно на 50 тис. тонн.

Джерело та фото: agrotimes
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 205
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 033
0