Бігти, допомагаючи ЗСУ: на марафоні у Вінниці зібрали кошти на 30 FPV-дронів


Бігти, допомагаючи ЗСУ: на марафоні у Вінниці зібрали кошти на 30 FPV-дронів
12:39, 05 2024
211
0

Масштабна благодійна ініціатива компанії МХП – Ліга забігів "RUN 4 VICTORY" – продовжує згуртовувати спортсменів та аматорів бігу заради спільної мети – підтримки ЗСУ.

На другому етапі, що відбувся у Вінниці, вдалося зібрати на 30 FPV-дронів, орієнтовною вартістю 500 тис. грн, для 59-ї окремої мотопіхотної бригади ім. Якова Гандзюка.

Бігти, допомагаючи ЗСУ

“RUN 4 VICTORY” організовують компанія МХП і Благодійний фонд “МХП-Громаді” спільно зі спортивною спільнотою “Характер” та Всеукраїнським фізкультурно-спортивним товариством “Колос”.

До марафону у Вінниці долучилися понад 800 учасників різного віку та підготовки. Дистанції для дорослих складали від 2 км до 21 км, для дітей – від 200 м до 800 м. Крім того, можна було приєднатися і онлайн.

Серед учасників у Вінниці були працівники з усіх підприємств МХП з 12 регіонів, ветерани та військові.

61-річний Юрій Жуковський, начальник служби безпеки “Зернопродукт МХП”, ветеран ЗСУ, розповів, що регулярно виходить на пробіжки і тренується тричі на тиждень, демонструючи, що спорт – це насамперед про силу духу.

В організаторів амбітна мета – зібрати загалом 1,5 млн грн на покриття запитів військових частин та ТрО кожного міста, де відбуваються забіги.

«Це дуже правильна ініціатива, – наголосив заступник головного виконавчого директора з агробізнесу МХП Сергій Доброгорський. – Біг – це про цілеспрямованість, дисциплінованість і витривалість. Ці якості впливають на той результат, який ми отримуємо в роботі та бізнесі».


Бігти, допомагаючи ЗСУ

Бізнес-партнерка з персоналу “МХП-Агрокряж” Катерина Талько вже вдруге взяла участь у благодійних забігах. Тренування з бігу, розповіла вона, допомагають перезавантажитись, урівноважити думки, додають тонусу та мотивують. «Займаюся бігом близько року. Дуже надихнули на це колеги, які вже давно бігають. Для мене важливо не тільки те, що біг позитивно впливає на здоров’я. Головна мотивація – допомога ЗСУ», – підкреслила Катерина Талько.

«Своїм прикладом хочемо показати, що не обов’язково бути спортсменами, аби бігти, – додає директор Вінницького Хабу МХП Володимир Прокопчук. – Головне – знову продемонструвати нашу єдність, міць, характер та цілеспрямованість, бо ми непереможні, коли єдині».


Бігти, допомагаючи ЗСУ

Перший етап Ліги забігів пройшов у Тернополі та залучив близько 500 учасників, зібравши тоді 520 тисяч гривень на ТрО ЗСУ.

Квадромарафон пройде ще у двох містах – у вересні в Черкасах та у жовтні в Ладижині Вінницької області.

Джерело інформації та фото: пресреліз МХП
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 850
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 216
0