Пророцтво ясновидця: коли закінчиться війна в Україні?


Пророцтво ясновидця: коли закінчиться війна в Україні?
22:18, 27 2024
284
0

Взимку наступного року війна закінчиться, запевняє відомий ясновидець. В Україні з’явилися нові прогнози щодо термінів завершення війни. Детальніше про це можна дізнатися в ексклюзивному матеріалі на ТСН.

Ясновидець Андрій Дуйко заявляє, що знав про напад Росії на Україну ще у 2013 році, а тепер розповів, коли закінчиться війна.

"Я переконаний, що війна скоро завершиться. На мою думку, це станеться вже наступного року – у січні або на початку лютого. Закінчення війни пов'язане з підписанням важливих договорів," – зазначив він.


"Нашу країну очікують світло і свобода. На нас чекає економічне зростання та покращення демографії," – додав ясновидець.


Раніше мольфар назвав області, які можуть опинитися під щільним вогнем Росії в найближчі місяці.

Важливо пам'ятати, що астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство та екстрасенсорика не є науками, і передбачення не завжди справджуються на 100%. Ця інформація має розважальний характер і повинна сприйматися лише як ймовірність подій. Кожна людина є творцем своєї долі і може змінити своє життя на краще, якщо матиме сили духу та натхнення.

Джерело інформації та фото: tsn
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 850
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 216
0