Відключення світла стали тривалішими: у Міненерго закликали готуватися до гіршої ситуації


Відключення світла стали тривалішими: у Міненерго закликали готуватися до гіршої ситуації
16:26, 26 2024
445
0

В Україні значно змінилися графіки відключення електроенергії. У багатьох регіонах тривалість блекаутів різко зросла. У Міненергетики надали невтішний прогноз стосовно подальшого розвитку подій та закликали готуватися до гіршої ситуації, ніж зараз.

Відключення світла стали тривалішими, що пов'язано з кількома причинами. Головна – масовані обстріли з боку російських окупантів. Також на обмеження вплинула спекотна погода.

Заступниця міністра енергетики Світлана Гринчук повідомила про атаки рашистів на українські об'єкти системи передачі електроенергії, що негативно відобразилося на загальній ситуації. Ремонтна кампанія в Україні продовжується. Мова йде про технічне обслуговування генеруючих потужностей – їх готують до роботи в осінньо-зимовий період.

За словами чиновниці, якщо нових пошкоджень не буде, обмеження електропостачання можуть зменшитися. Проте восени та взимку можливі зміни – українців попередили про негативний варіант розвитку подій.

"Ми повинні розуміти, що в холодний період може бути набагато гірше. Ситуація стане кращою, коли завершимо всі технічні роботи, технічне обслуговування. Зокрема, на атомних станціях, бо атомна генерація забезпечує більше половини наших потреб", - наголосила Гринчук.


Обстановка покращиться після завершення технічного обслуговування та ремонтів на атомних блоках, це забезпечить понад 50% потреб. Вона згодна, що відключення є дискомфортними для населення, проте енергетики намагаються робити все можливе для безперебійної подачі електрики у наступні місяці.

Вказано, що одним з пріоритетів є захист енергооб'єктів, що відновлюються після атак загарбників.

Нагадаємо, що Укренерго посилило обмеження електропостачання 26 червня – як для промислових, так і для побутових споживачів. Максимальний обсяг відключень очікується у період з 17:00 до 23:00. Планується імпорт з п'яти країн – Польщі, Румунії, Словаччини, Молдови та Угорщини.
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 847
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 216
0