Bayer і Solynta просуватимуть справжнє насіння картоплі у Кенії та Індії


Bayer і Solynta просуватимуть справжнє насіння картоплі у Кенії та Індії
22:21, 27 2024
191
0

Bayer і Solynta досягли угоди про співпрацю щодо комерціалізації та розповсюдження справжнього насіння картоплі на ринках Кенії та Індії. Це партнерство знаменує собою вихід Bayer на світовий ринок картоплі площею 20 млн га, а також її першу співпрацю з Solynta, нідерландською компанією, яка зосереджена на розробці стійких гібридів картоплі. Про це повідомляє пресслужба компанії Solynta.

Зазначають, що співпраця дозволить виробникам садити картоплю зі справжнього насіння, а не шляхом традиційної посадки бульб. Виробникам знадобиться лише 25 грамів чистого і вільного від хвороб справжнього насіння картоплі на гектар. Тоді як посадкової картоплі на цю площу треба 2500 кг.

Bayer використовуватиме свою сильну присутність і канали дистрибуції на місцях, щоб комерціалізувати гібриди, які найбільше підходять для найвіддаленіших районів Кенії та Індії.

«Можливість вирощувати картоплю із справжнього насіння картоплі, а не з насіннєвих бульб, дає значні переваги картоплярській промисловості. Насіннєві бульби частіше заражаються хворобами або псуються під час транспортування, їх транспортування та зберігання є дорожчими. З іншого боку, справжнє насіння картоплі є чистим і вільним від хвороб, що має багато переваг перед традиційними вихідними матеріалами, які використовуються у вирощуванні картоплі. Справжнє насіння картоплі також має багаторічний термін придатності, набагато менший і економічно ефективний у транспортуванні та зберіганні. Крім того, справжнє насіння картоплі доступне цілий рік. За допомогою гібридної селекції справжнє насіння картоплі також можна вивести з додатковими корисними властивостями, включаючи стійкість до хвороб і стійкість до клімату», – зауважують у компанії Solynta.


Для Bayer додавання справжнього насіння картоплі до свого портфоліо відповідає стратегії регенеративного сільського господарства, спрямованої на створення більш стійких і стійких продовольчих систем.

«Ми раді розпочати співпрацю з Solynta та надалі підтримувати дрібних фермерів, — сказав Френк Терхорст, керівник відділу стратегії та сталого розвитку відділу рослинництва Bayer. – Це матиме позитивний вплив на місцеві громади та на продовольчу та харчову безпеку в Кенії та Індії».


Джерело інформації та фото: Agrotimes
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 850
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 216
0