Уряд запустив програму кредитування бізнесу на придбання газових генераторів


Уряд запустив програму кредитування бізнесу на придбання газових генераторів
13:19, 20 2024
200
0

Аби допомогти підприємцям ставати більш енергонезалежними, Уряд розширив можливості державної програми «Доступні кредити 5-7-9%». Отримані кошти можна витратити на купівлю та встановлення електрогенераційних установок, які працюють на газу. Пише agropravda.

Вони дозволять забезпечити безперебійну роботу під час відключень електроенергії. Максимальна сума пільгового кредиту становить до 150 млн гривень, а термін кредитування – до 10 років.

Для підприємців також вже доступна можливість використовувати кредитні кошти на придбання сонячних та вітрових електростанцій, а також обладнання для накопичення електричної енергії.

Також Уряд вдвічі збільшив суму грантової програми Власна справа /грант/ для підприємців Харкова та області, аби підтримати бізнес регіону, який вже декілька місяців поспіль страждає від систематичного російського терору.

Відтепер підприємці Харківщини можуть отримати від держави до 500 тис. грн на створення чи розвиток свого бізнесу. Отримані кошти можна витратити на оренду, обладнання, меблі, програмне забезпечення. Зокрема можна і купити генератори.

Посилання, аби відправити заявку на грант за цим посиланням.

Джерело інформації та фото: Agropravda
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 847
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 216
0