Восени в Україні почнуть діяти нові вимоги до агропродовольчих ринків


Восени в Україні почнуть діяти нові вимоги до агропродовольчих ринків
18:05, 19 2024
132
0

З жовтня 2024 р. в Україні починають діяти нові Гігієнічні вимоги до агропродовольчих ринків, затверджені наказом Мінагрополітики від 19.04.2024 р. №1279. Про це повідомила Держпродспоживслужба України, пише Agravery.

«Зазначені вимоги поширюються на агропродовольчі ринки, оптові ринки сільськогосподарської продукції та ринкові комплекси всіх типів незалежно від їх підпорядкування та форм власності та встановлюють гігієнічні вимоги до території, приміщень, обладнання, торговельно-технологічного устаткування, інвентаря, утримання ринків, харчових продуктів та тварин, призначених для виробництва харчових продуктів, що на них реалізовуються», – пояснюється в повідомленні.


Зокрема, операторів агропродовольчих ринків зобов’язано отримувати експлуатаційний дозвіл або реєструвати потужності, відповідно до вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Також забороняється функціонування агропродовольчого ринку за відсутності акредитованої лабораторії. Оператори вказаних ринків повинні забезпечити належні умови для роботи акредитованої лабораторії, зокрема шляхом надання в користування службових приміщень, забезпечених опаленням, електропостачанням, вентиляцією, водопостачанням та водовідведенням.

Джерело інформації та фото: Agravery
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 847
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 216
0