Звитяга Нескорених: вперше інклюзивні змагання зі стронгмену серед військових і ветеранів пройшли в Тернополі


Звитяга Нескорених: вперше інклюзивні змагання зі стронгмену серед військових і ветеранів пройшли в Тернополі
19:23, 18 2024
589
0

На інклюзивні змагання «Звитяга Нескорених» до Тернополя приїхали 115 стронгменів – це військові та ветерани з різних міст України: Харкова, Києва, Кривого Рогу, Одеси, Полтави, Хмельницького, Івано-Франківська.

Звитяга Нескорених: вперше інклюзивні змагання зі стронгмену серед військових і ветеранів пройшли в Тернополі

Ветерани змагалися у веслуванні на тренажерах, жимі лежачи, аеробайках та ривку гирі. Головним суддею змагань був чемпіон світу зі стронгмену Василь Вірастюк. Цей день показав, що наші захисники не лише на полі бою, а й у спортивних змаганнях залишаються прикладом для наслідування.

Сергій Конюшок, президент ГО «Федерація стронгмену України»:
— Спорт — це найкращий та найдоступніший інструмент для ресоціалізації ветерана у суспільне життя! Найбільше, чого потребує ветеран після жахів війни — це вшанування та визнання. На наших комплексних змаганнях для ветеранів завжди вирує атмосфера підтримки та захоплення незламною силою духа. Молоді військовослужбовці та глядачі змагань, своєю непідробною підтримкою надихають ветерана, а спілкування в колі однодумців та побратимів дають ветерану відчуття єдності. Ми завжди після наших змагань отримаємо купу повідомлень від ветеранів, наскільки у них змінилось життя після участі у заходах. Для таких відгуків ми та працюємо!

Звитяга Нескорених
Звитяга Нескорених
Звитяга Нескорених


Спортивний захід провела компанія МХП спільно з громадською організацією «Федерація стронгмену України» у межах програми реінтеграції ветеранів «МХП Поруч» за підтримки Благодійного фонду «МХП-Громаді» та Тернопільської міської ради. Генеральним інформаційним партнером заходу виступило медіа «20 хвилин» міста Тернопіль.

Віктор Корягін, директор групи підприємств Західний Хаб МХП:
– Власну місію ми в компанії МХП бачимо в тому, щоб бути надійним тилом для захисників. Тому на системній основі допомагаємо військовим, ветеранам та їхнім родинам, в тому числі підтримуємо такі заходи. Реалізуємо допомогу в межах корпоративної програми «МХП Поруч». Серед учасників змагань є й співробітники наших підприємств, які воювали, а зараз повернулись і продовжують працювати. Ми їх підтримували, коли вони були у війську, і продовжуємо допомагати зараз – у фізичній і психологічній реабілітації, повноцінному поверненню до цивільного життя, за потреби створюємо нові робочі місця.

Звитяга Нескорених
Звитяга Нескорених
Звитяга Нескорених
Звитяга Нескорених


Програма «МХП Поруч», в межах якої проходив захід, діє в компанії МХП вже більш як рік. Її ціль – комплексна підтримка військових, ветеранів та їхніх родин. Зараз у фокусі цієї програми — сприяння розвитку ветеранських просторів та ком'юніті.

Павло Мороз, директор департаменту корпоративної соціальної відповідальності МХП:
— Такі заходи, як «Звитяга Нескорених», є важливою складовою програми реінтеграції захисників «МХП Поруч» від компанії МХП. Суспільство потрібно підготувати до того, що ветерани повертаються з власним баченням розвитку громад та української держави. Це будуть нові українські сенси, акценти, які беззаперечно потрібно враховувати та підтримувати. Й сьогодні наші військові та ветерани демонструють всьому світу українську єдність, незламність духу, силу, непереможність та нескореність.

На нагородженні стронгмени, які посіли призові місця у своїх видах спорту і 60 категоріях, отримали медалі й подарунки.

Олексій Демків, учасник змагань, працівник філії «Рідний край» Західного Хабу МХП
– На змаганнях робив вправу жим лежачи штанги вагою 60 кілограмів. Виконав 21 повторення, це менше ніж робив на своїх тренуваннях, але все одно зайняв третє призове місце у своїй категорії, чому дуже радію. Хоча звісно ці змагання – не стільки про результати і медалі. Зібралося багато побратимів, з якими ми спілкувалися і просто відпочивали. Спорт допомагає адаптуватися до цивільного життя, заново інтегруватися в суспільство. Емоції від змагань дуже позитивні!

Звитяга Нескорених
Звитяга Нескорених
Звитяга Нескорених

Взагалі в Тернополі в учасників змагань була насичена програма. Вони відвідали один з міських шпиталів та підтримали поранених військових, які в ньому зараз проходять лікування.

Звитяга Нескорених
Звитяга Нескорених

Сергій Надал, міський голова Тернополя:
– Щиро вітаю у Тернополі цвіт української нації, наших непохитних духом Героїв. Адже «Звитяга Нескорених» виходить за межі традиційних змагань, бо тут головне — не медалі та нормативи, а підтримка і командний дух.Нехай ваш приклад буде взірцем незламної волі та рішучості для всіх українців.
Також організатори змагань провели для ветеранів екскурсію на кораблі по мальовничому тернопільському ставу. А напередодні бренд «Супер Філео» організував барбекю для військових та ветеранів. «Супер Філео» – бренд курятини з родини брендів МХП, основний продукт якого – філе стегна. В асортименті бренду також є: м'ясо стегна, філе стегна, шматочки з філе стегна, а також медальйони з філе стегна.

Звитяга Нескорених
Звитяга Нескорених

Джерело інформації та фото: пресреліз МХП
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 850
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 216
0