Магазин гумотехнічних виробів


Магазин гумотехнічних виробів
10:56, 18 2024
162
0

Одним із ключових секторів економіки України є агропромисловий комплекс, який забезпечує стабільну продовольчу безпеку країни. Безперебійне постачання сільськогосподарських підприємств гумотехнічними виробами – основне завдання, яке ставить перед собою українська компанія «Гума-Індастрі» та його однойменне онлайн представництво – інтернет-магазин гумотехнічних виробів.


Гумовотехнічні вироби каталог магазину


Як виробництвом національних масштабів, Дніпровський завод РТІ налічує у своїй базі понад 8 тисяч підприємств різних форм власності, що використовують його продукцію.


У каталозі інтернет-магазину представлені гумотехнічні вироби, види яких можна розділити на такі групи: • Рукави та шланги промислові (напірні, напірно-всмоктувальні, бітумні, дюритові, рукави ТУ У, всмоктувальні, для газового зварювання та ін.)

 • Рукави високого тиску

 • Гумові техпластини

 • Каболка

 • Конвеєрні стрічки

 • Сальникові набивки

 • АТІ


Гумовотехнічні вироби для сільгосптехніки не єдиний напрямок заводу. Власна науково-технічна база, виробництво, обладнане інноваційним обладнанням, експериментальний цех та віддані своїй справі співробітники дозволяють розвивати ділові відносини з підприємствами будівельної, залізничної, харчової промисловості.


Виробництво гумотехнічних виробів заводу


Вся продукція виробляється на новітній лінії, укомплектованій на базі інноваційних вузлів та агрегатів. Процес, основу якого покладено метод хім. зшивання молекул каучуку за допомогою міцних зв'язків відбувається в кілька етапів: • Закупівля якісної сировини у надійних постачальників

 • Спеціальна обробка каучукових сумішей (натуральних або силіконових)

 • Термічне формування дрібних витратних матеріалів.

 • Пошарове пресування та обжим рукавів високого тиску, зачищення внутрішнього та зовнішнього шарів.


Слід зазначити, що не всі виробники гумотехнічних виробів проводять випробування згідно з встановленими нормативами. Співробітники нашого підприємства подають на шланги робоче середовище під тиском, що вдвічі перевищує граничне значення для конкретного типу виробу. Тільки після проходження всіх тестів на продукцію наноситься маркування.


Завдяки власним розробкам, що стосуються форм плетіння армуючого шару, складу каучукової суміші та багато іншого, гумотехнічні вироби замовити оперативно отримати, можна не побоюючись таких неприємностей, як не відповідність заявленим виробником характеристикам або виробничий брак.


Реалізація гумотехнічних виробів у магазині «Гума-Індастрі»


Інтернет-магазин «Гума-Індастрі» – це онлайн ресурс дозволяє, діяльність якого спрямована на задоволення запитів навіть найвибагливішого замовника. Розуміючи всю відповідальність, яка лежить на наших партнерах в умовах складної для країни економічної та політичної ситуації, співробітники заводу та інтернет-магазину оперативно обробляють кожну заявку, дають розгорнуті консультації, допомагають із вибором та надсилають замовлення у рекордні терміни. При цьому великі партії доставляються безкоштовно, а для постійних клієнтів діє партнерська програма.


Якщо продукції, що цікавить замовника, немає в каталозі, розміщеному на складі, менеджери, які пройшли спеціальну підготовку, порекомендують аналог або обговорять можливість виготовлення необхідного.


Кожен співробітник «Гума-Індастрі» розцінює відповідальний підхід до роботи не як перевагу перед конкурентами, а як єдино можливу норму партнерських відносин.

Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 850
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 216
0