Бронювання через “Дію“


Бронювання через “Дію“
17:57, 12 2024
224
0

В Україні готують до запуску нову послугу. Йдеться про бронювання через державну платформу "Дія". Стало відомо, коли новий сервіс стане доступним чоловікам.

Детальну інформацію надала заступниця директора Департаменту з розвитку електронних послуг у Мінцифри Валерія Ткач. Вказано, що керівники організацій, визнаних критично важливими, зможуть подати через "Дію" список працівників, які підлягають бронюванню. Передбачені перевірки, після яких роботодавець отримає рішення у кабінеті на сайті та на електронну пошту.

За словами представниці профільного відомства, бронювання у мобільному додатку та на порталі "Дія" почне працювати протягом місяця. Зараз налагоджується інформаційна взаємодія між порталом "Дія", Пенсійним фондом та реєстром "Оберіг".

Ткач зазначила, що бронювати співробітників через "Дію" матимуть змогу критично важливі підприємства та компанії, які надають послуги ЗСУ і забезпечують потреби армії. Критерії прописані в урядовій постанові №76.

Наголошується, що для визнання організації критично важливою, вона має відповідати мінімум 3 із 7 критеріїв.

"Але у різних сферах діяльності це по-різному. Наприклад, у Міністерства освіти є своя сфера їхніх підприємств і вони визначають по критеріях, а у Міністерства охорони здоров’я своя сфера. Міністерства визначають, якщо підприємство звернулося, перевіряють за відповідністю критеріїв і виносять рішення", - повідомила чиновниця.


Керівнику підприємства нададуть ліміт на бронювання – буде вказано кількість осіб, які можуть отримати відстрочку від служби. Наприклад, якщо він складе 50%, то зі 100 робітників бронь отримають 50. Після подання даних буде проведено автоматичну перевірку у реєстрах "Оберіг" та офіційного працевлаштування перелічених осіб.

Якщо бронювання виявиться успішним, у "Резерв+" (застосунку для оновлення даних у ТЦК) буде інформація про бронювання та дату його завершення.

Повну відповідальність несе керівник - він визначає, без яких працівників підприємство не зможе повноцінно функціонувати.

Джерело інформації та фото: top.today.ua
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 850
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 216
0