EOS Data Analytics запускає ініціативу "Жнива Надії" для підтримки українських фермерів в умовах війни


EOS Data Analytics запускає ініціативу
16:08, 12 2024
272
0

Нова ініціатива має на меті проінформувати глобальну спільноту про кризу в сільському господарстві України та пропонує українським фермерам безплатний доступ до передової аналітики супутникових даних.

У відповідь на виклики, спричинені війною, розпочатою росією в Україні, EOS Data Analytics представила ініціативу "Жнива надії". Вона покликана привернути увагу до кризи, що охопила сільськогосподарський сектор України. Це контент-проєкт у вигляді вебсторінки, що містить інтерактивну карту, яка демонструє дані про врожайність основних сільськогосподарських культур в Україні з 2021 по 2023 рік, а також унікальні прогнози щодо них на 2024 рік. Крім того, надається ширший контекст щодо поточного стану сільського господарства України та його впливу на глобальну продовольчу безпеку.

Компанія також прагне підтримати українських фермерів, тому у рамках ініціативи "Жнива надії" пропонує їм безплатний доступ до EOSDA Crop Monitoring у 2024 році. Ця платформа покликана допомогти аграріям приймати кращі рішення в цей складний час та забезпечити стале майбутнє аграрного сектору України.

З початком повномасштабного вторгнення Росії у 2022 році Україна зіткнулася з безпрецедентними викликами в сільському господарстві. У цьому секторі, що є основою економіки та продовольчої безпеки країни, річний врожай впав з рекордних 100 мільйонів тонн у 2021 році до лише 56 мільйонів тонн у 2022 році[1] через переміщення населення, розірвані ланцюги постачання та інші наслідки війни. Така катастрофа мала значні світові наслідки, адже такі країни як Китай, Іспанія, Туреччина та Єгипет, значною мірою залежать від експорту українського зерна для забезпечення своїх потреб у продовольстві.[2]

На додачу до зменшення експортного потенціалу, такі проблеми, як скорочення експортних потужностей, стрімке зростання цін на добрива та нестача робочої сили призвели до серйозного напруження в секторі, що ускладнює фермерам вихід на прибутковість.

Однак для розуміння цієї комплексної кризи недостатньо просто зібрати дані — їх треба зрозуміло візуалізувати й представити. З цією метою EOS Data Analytics використала свої передові можливості аналізу супутникових даних для створення інтерактивної карти, яка детально відображає врожайність українських полів з 2021 по 2023 рік, а також пропонує прогнози на 2024 рік.

EOS Data Analytics
Скріншот інтерактивної карти на сторінці ініціативи "Жнива надії". Ця карта надає детальне уявлення про сільськогосподарський ландшафт України, показуючи історичні та прогнозовані показники врожайності, врожаїв та посівних площ за 2021-2024 роки. Користувачі можуть дослідити динаміку цих показників у різних регіонах, натискаючи на них на карті. Зображення: EOS Data Analytics


Карта створена з використанням історичних даних та розрахунків з вебсайту Латифундист[1] та системи CGMS-Україна за попередні роки та сценарного аналізу на основі прогнозів Європейського центру середньострокових прогнозів погоди на 2024 рік. Таким чином вона надає детальне уявлення про стан сільського господарства в кожному регіоні Україні. Для отримання додаткової інформації про підхід, що лежить в основі розрахунків команди, зверніться до звіту EOSDA про історичну та прогнозовану врожайність основних сільськогосподарських культур в Україні у 2021-2024 роках.

Розуміючи необхідність інформування світу про цю ситуацію, EOS Data Analytics представила ініціативу "Жнива надії" — комплексну вебсторінку, яка не лише відображає, але й контекстуалізує вплив війни як на місцеве сільське господарство, так і на глобальну продовольчу безпеку.

"Ініціатива "Жнива надії" — це наше прагнення перетворити дані на рятівне коло, яке допоможе українським фермерам не просто вижити, а процвітати в умовах несприятливих обставин. Надаючи всебічну інформацію та прогнози, ми прагнемо відновити стабільність та зростання життєво важливого сільськогосподарського сектору України", коментує Олексій Кривобок, експерт з наукових рішень в EOS Data Analytics.


Аби розширити можливості українських фермерів, EOSDA надає безплатний доступ до своєї платформи EOSDA Crop Monitoring у 2024 році. Цей інструмент дозволяє користувачам отримувати актуальну інформацію про стан їхніх посівів, погодні умови та динаміку вологості ґрунту. Такі дані дають можливість фермерам ухвалювати обґрунтовані рішення для максимізації ефективності свого сільського господарства.

"Система для моніторингу посівів EOSDA Crop Monitoring змінює те, як сільське господарство долає будь-які виклики, зміна клімату це чи наслідки війни. Це тому, що наша платформа надає не просто дані, але й аналітику, яка дозволяє фермерам діяти оптимально та убезпечити свої врожаї від поточної та майбутньої невизначеності", ділиться Катерина Лозько, керівник відділу підтримки клієнтів в EOS Data Analytics.


Дотримуючись свого бачення зробити космічні технології глобальним рушієм сталого розвитку на Землі, EOS Data Analytics запустила "Жнива надії" як іще одну ініціативу, спрямовану на розширення можливостей українських фермерів. Завдяки наданню важливого цифрового інструмента для адаптації аграріїв до умов поточних викликів, компанія бачить цю ініціативу як важливий крок на шляху до підвищення стійкості та відновлення сільськогосподарського сектору України.

Джерело інформації та фото: пресреліз EOS Data Analytics
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 847
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 216
0