Завдяки сучасним технологіям Група АГРОТРЕЙД підвищила якість агрооперацій


Завдяки сучасним технологіям Група АГРОТРЕЙД підвищила якість агрооперацій
15:50, 12 2024
280
0

Цьогоріч весняна посівна вперше пройшла у компанії із використанням онлайн-контролю за якісними показниками при виконанні агрооперацій. Діджиталізація допомогла раціоналізувати витрати ресурсів.

“Раніше ми контролювали онлайн базові речі — швидкість роботи агрегатів, роботу в межах контурів полів, рух техніки між підприємствами та полями, а також простої. Онлайн-контроль якісних показників таких як норми висіву насіння, внесення добрив та засобів захисту рослин — це крок вперед. Нам важливо контролювати ці норми на кожному квадратному метрі, а не на полі загалом. Як показав наш досвід — це зовсім не повʼязані речі.

Онлайн-супровід дозволяє упередити значні втрати і ризики. У разі відхилення від планових показників більш ніж на 10% протягом 30 секунд, спеціалісти отримують автоматичні повідомлення і запускають алгоритм перевірок та інформування, який передбачає зупинку техніки, усунення причини проблеми, а потім — повторну перевірку при запуску агрегата. Зараз ми лише на початку шляху, але обов’язково будемо рухатися далі. За підсумками першої посівної вже розуміємо, які вдосконалення необхідно зробити. Загалом завдяки сучасним технологіям ми підвищили якість і точність виконання агрооперацій. Тому стали раціональніше використовувати насіння, добрива та засоби захисту рослин”, — розповідає директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Овсяник.


АГРОТРЕЙД

Нагадаємо, цьогоріч у компанії обладнали техніку, що виконує польові роботи, системами, які у режимі реального часу передають до офісу Групи всі дані, що необхідні для контролю за якістю виконання агрооперацій.

Джерело інформації та фото: пресреліз АГРОТРЕЙД
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 850
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 216
0