Електростартер до мотоблока і запчастини для двигуна 178F — чому потрібна заміна?


Електростартер до мотоблока і запчастини для двигуна 178F — чому потрібна заміна?
16:18, 07 2024
157
0

З огляду на доступну ціну, простоту обслуговування і високу ефективність, моторизована техніка за останні десятиліття набула великої популярності серед малих і великих домоволодінь, особливо в період польових робіт. І щоб агрегат не підводив, його потрібно вчасно обслуговувати і ремонтувати. Тривала експлуатація, несвоєчасне ТО можуть призвести і до того, що двигун починає погано працювати, не заводиться. Хоча справжня причина некоректної роботи не завжди саме в ДВЗ, буває що проблема виникла зі стартером, і це позначається на експлуатації всього агрегату. У цій статті ми розповімо, які запчастини до мотора 178F найчастіше підлягають заміні, як проявляються поломки електростартера мотоблока і чому буває простіше купити новий, ніж міняти комплектуючі.

Електричний стартер для мотоблока: особливості роботи, часті несправності та заміна на новий


Особливості роботи електричного стартера для мотоблока

Технічно, це складніший механізм, ніж пружинний вузол і його встановлюють переважно на важку техніку, яку складніше завести одним лише фізичним зусиллям.

Електростартер до мотоблока запускає мотор від енергії акумулятора. Під час повороту ключа запалювання або натискання кнопки, до стартера подається струм, електромотор, котушка, зубчасте колесо і маховик – послідовно приводяться в дію. Стартер мотоблока починає обертати маховик і приводить у рух сам мотор.

Окислення контактів, механічні пошкодження, заклинювання втягувального реле – ось кілька основних причин некоректної роботи стартера. Проявитися це може у вигляді:

✔️ переривчастого запуску агрегату;
✔️ перегорання запобіжників;
✔️ слабкого пуску;
✔️ появи запаху горілих дротів;
✔️ сторонніми шумами і скреготом під час запуску.

З огляду на складність конструкції і той факт, що найскладніші поломки з'являються після неправильного розбирання і збирання вузла, то буває простіше купити новий електростартер до мотоблока, ніж проводити заміну його комплектуючих. Особливо це актуально, якщо у власника техніки немає подібного досвіду ремонту вузла. При цьому зазначимо, що, наприклад, стартер для дизельного двигуна 186F може встановлюватися на техніку від таких компаній, як « Вітязь», «Зубр», «Булат», «Weima», «Forte» та інші. Тому перед покупкою обов'язково переконайтеся, що обрана деталь сумісна з моделлю вашого мотоблока.

Усі потрібні запчастини для двигуна 178F в одному місці


Усі потрібні запчастини для двигуна 178F в одному місці
Через поломку системи запалювання мотор мотоблока може погано заводитися, але несправності трапляються і всередині силового вузла, такі як:
✔️ знос шпонки маховика;
✔️ вироблення поршневих кілець;
✔️ руйнування храповика або корпусу муфти.

Починати діагностику завжди потрібно з найпростішого – перевірки рівня масла, свічок запалювання, заміни фільтрів та інших витратних матеріалів. Якщо ж причина поганої роботи ДВЗ більш серйозна запчастини для двигуна 178F можна знайти на сайті https://tata-agro-moto.com

В наявності є:
✔️ елементи корпусу мотора;
✔️ вже зібрані ремкомплекти вузлів;
✔️ клапани, пружини та інші деталі;
✔️ витратні матеріали для обслуговування ДВЗ.

І хоча модель 178F впевнено проявила себе в процесі експлуатації, вона ергономічна, надійна, довговічна і практична, але до зносу і поломок схильний будь-який механізм. І головне, щоб він був ремонтопридатний, а купити запчастини на двигун мотоблока 178F можна в інтернет-магазині ТАТА Агро-Мото з доставкою на відділення Нової Пошти по території України.

Автор: Новіков Олександр Сергійович (експерт Tata-Agro-Moto).
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 773
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 169
0