НІБУЛОН пропонує спецтариф від Укрзалізниці для здешевлення логістики через Дунай


НІБУЛОН пропонує спецтариф від Укрзалізниці для здешевлення логістики через Дунай
13:37, 29 2024
246
0

Для зниження витрат на логістику через річку Дунай необхідно запровадити спеціальний тариф від «Укрзалізниці» та залучити допомогу донорів у придбанні власного рухомого складу, вважає директор з взаємодії з органами влади компанії НІБУЛОН Михайло Різак. Пише Agri-gator.

Логістика до портів на річці Дунай є значно дорожчою порівняно з глибоководними портами Великої Одеси. Це пов'язано з додатковими 250 км автомобільних шляхів та 200 км залізниці, що робить перевезення через Дунай на $5 за тонну дорожчим.

«По-перше, введення спеціального тарифу на перевезення від «Укрзалізниці» (наприклад, 1 грн з Чорноморська до Дунаю і назад) підтримало б конкурентоспроможність дунайських портів у порівнянні з глибоководними портами Одеси. По-друге, допомога донорів у забезпеченні вагонів і причепів для річкових портів Дніпра та Південного Бугу дозволила б знизити вартість логістики при транспортуванні зерна від заблокованих річкових терміналів до найближчої залізничної станції, а звідти – до Дунаю», – пояснює Різак.


Для компанії НІБУЛОН це означало б додаткові 250 вагонів та 80 причепів для дев'яти заблокованих річкових портів.

У НІБУЛОНі підрахували, що використання власних вагонів для перевезення зерна до дунайських портів на 36% дешевше, ніж послуги зовнішніх операторів. Використання власного автотранспорту також є вигіднішим на 20%.

Джерело інформації та фото: Agri-gator
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 773
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 169
0