Як відкрити банківський рахунок для отримання пенсій та соцвиплат


Як відкрити банківський рахунок для отримання пенсій та соцвиплат
23:07, 21 2024
342
0

Пенсійний фонд України нагадує, що громадянин може отримувати пенсію та соціальні виплати двома способами: через банк чи поштове відділення. Як з цією метою відкрити спеціальний рахунок у фінансовій установі, розповімо у цьому матеріалі. Пише today.

Зазначимо, що вибір способу отримання пенсій або соціальних виплат залишається за українцями. У сільській місцевості, де фізично може не бути можливості перевести в готівку гроші, як правило вони обирають отримувати пенсію через пошту. Літнє населення міст вже давно не лякається банкоматів та терміналів, і звикло отримувати гроші на картку.

Пенсію не можна отримати, просто вказавши у ПФУ номер карткового рахунку, який ви маєте. Необхідно відкрити спеціальний рахунок в одному з уповноважених банків. Таких банків на сьогодні в країні 48, їхній повний перелік із сайту Міністерства фінансів наводимо нижче:

банки для відкриття
банки для відкриття

Відкриваючи рахунок в одному з уповноважених банків, вам обов'язково слід зазначити, що він призначений для зарахування пенсії чи інших соцвиплат. Якщо ви відкрили рахунок заздалегідь, перевірте, чи він активний, інакше виплати можуть не дійти, нагадує Пенсійний фонд.

Важливе уточнення: громадяни, які набули статусу внутрішньо переміщених осіб після початку повномасштабного вторгнення російської армії, отримують виплати виключно через Ощадбанк.

У заяві про призначення пенсії, яку ви подаєте до ПФУ, слід зазначити номер банківського рахунку у міжнародному форматі IBAN. Він налічує 29 цифр та букв. Цей номер можна дізнатися у відділенні вашого банку або за допомогою його мобільного додатка.

Джерело інформації та фото: Today
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 773
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 169
0