Glendeal - перший український агромаркетплейс


Glendeal - перший український агромаркетплейс
12:26, 15 2024
136
0

У світі, де цифрові технології стають невід'ємною частиною всіх сфер життя, українська компанія Гленділ стоїть на передовій революції в аграрному секторі. Її місія — підтримати українських фермерів та виробників, діджиталізуючи взаємовідносини на агроринку, і створити екосистему, яка дозволить кожному гравцю досягти максимальних економічних результатів.

Орієнтація на бізнес


Гленділ концентрує свою увагу на потребах виробників та фермерських господарств України, використовуючи свій багатий міжнародний досвід для передачі знань і навичок. Їхній маркетплейс надає можливість українським аграріям продавати свою продукцію на зовнішні ринки з такою ж легкістю та безпекою, як і на внутрішньому ринку. Україна вже здобула визнання завдяки цифровим продуктам, таким як Дія та ПриватБанк/Монобанк, і Гленділ прагне створити аналогічний інноваційний інструмент для агросфери.

Надійність, якість, ефективність


Однією з ключових переваг Гленділ є їхній внутрішній комплаєнс і партнерства, які забезпечують обов'язкову верифікацію всіх користувачів платформи. Система відгуків і рейтингів дозволяє співпрацювати лише з перевіреними та надійними контрагентами. Крім того, сертифіковані лабораторії перевіряють обсяги продукції виробників, гарантувавши покупцям високу якість та точність замовлень.

Інновації щодня


Гленділ пропонує широкий спектр інструментів, які роблять експорт зручним та безпечним. Внутрішній месенджер дозволяє користувачам здійснювати пряме спілкування з контрагентами, а зручна система повідомлень гарантує, що жодна важлива подія не залишиться поза увагою. Після успішної угоди користувачі отримують бізнес підтвердження для подальшого укладення контракту. Юридична підтримка компанії допомагає вирішувати будь-які суперечки швидко та безболісно для кожної зі сторін.

Відкриття нових можливостей


Приєднавшись до платформи Гленділ, українські фермери та виробники відкривають для себе нові горизонти торгівлі, де продажі стають простішими, цікавішими та надійнішими. Гленділ не лише підтримує український аграрний сектор, а й виводить його на новий рівень, забезпечуючи інструменти для досягнення максимального економічного результату.

Гленділ — це більше ніж просто платформа, це екосистема, яка змінює правила гри на аграрному ринку, створюючи можливості для кожного учасника. Завдяки їхнім інноваційним рішенням та увазі до якості, майбутнє українського агросектору виглядає яскравим та перспективним.

У сучасному світі, де технології змінюють правила гри у всіх галузях, українська платформа Гленділ впевнено займає лідерські позиції у діджиталізації агроринку. https://glendeal.com/ua/cultures/furazhna-pshenytsya/ - за посиланням можете самі переконатись в цьому.

Її інноваційні рішення відкривають нові горизонти для фермерів та виробників, допомагаючи їм досягати максимальних економічних результатів. Особливо це стосується торгівлі фуражною пшеницею, одним з найважливіших продуктів у сфері сільського господарства.

Glendeal

Фуражна пшениця є ключовим компонентом у виробництві кормів для тварин. Вона відзначається високим вмістом поживних речовин, що сприяють здоровому та швидкому зростанню худоби. Гленділ надає виробникам можливість реалізувати цей важливий продукт на внутрішньому та зовнішньому ринках, забезпечуючи стабільний попит та високі стандарти якості.

Також, українська платформа Гленділ впевнено займає лідерські позиції у діджиталізації агроринку. Її інноваційні рішення відкривають нові горизонти для фермерів та виробників, допомагаючи їм досягати максимальних економічних результатів. Особливо це стосується торгівлі кукурудзою, одним з найважливіших продуктів у сфері сільського господарства - https://glendeal.com/ua/cultures/kukurudza/ - за посиланням можете переглянути лоти кукурудзи, які актуальні саме зараз, в режимі реального часу.

Кукурудза є ключовим продуктом у багатьох галузях — від харчової промисловості до кормів для тварин. Вона відзначається високим вмістом поживних речовин та універсальністю використання. Гленділ надає виробникам можливість реалізувати цей важливий продукт на внутрішньому та зовнішньому ринках, забезпечуючи стабільний попит та високі стандарти якості.

Glendeal

Доступ до Широкої Аудиторії: Платформа Гленділ відкриває українським виробникам двері до міжнародних ринків, значно розширюючи їхні можливості для продажів та збільшення доходів.

Гленділ — це більше, ніж просто платформа. Це екосистема, що змінює правила гри на аграрному ринку, створюючи нові можливості для кожного учасника. Завдяки інноваційним рішенням та увазі до якості, Гленділ веде український аграрний сектор до світлого майбутнього, де кожен фермер та виробник може досягти успіху.
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 691
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 121
0