Долаючи дефіцит талантів


Долаючи дефіцит талантів
15:41, 13 2024
158
0

HRD «Астарти» Світлана Мозгова – про принципи роботи з людським капіталом

Основа підходу Астарти до роботи з талантами – людина в центрі перетворень, цінності, системність, безперервність, розвиток команди, адаптивність. Актуальну HR-стратегію ми впровадили напередодні повномасштабного вторгнення. Тому вона враховує як попередній досвід роботи в період пандемії, так і містить блок по роботі з потенційними ризиками щодо забезпечення безпеки працівників та безперервності операційних процесів. Наявний план дій за різних сценаріїв та існуюча система цінностей компанії, об’єднали команду і допомогли швидко адаптуватись до нових реалій повномасштабної війни.

Ключові виклики для компаній у контексті роботи з людьми під час війни – безпека, високий рівень стресу, пошук і залучення якісних кадрів. Усвідомлюючи важливість підтримки фізичного та ментального здоров’я працівників і їхніх родин, на початку 2023-го ми запустили програму «Здорові й незламні»: планові чек-апи, фізичні активності, лекції, індивідуальна робота з психологом. Мета – сформувати культуру здорового способу життя і усвідомленого ставлення до свого здоров’я.

Більшість українських компаній сьогодні відчувають наслідки дефіциту кадрів зокрема і через війну. Одним зі способів його подолання експерти називають заміщення «чоловічих» посад жінками. Мені цей шлях не видається масовим, адже у кожного бізнесу і професії є свої особливості. Хоча у нас є вдалі кейси, коли жінки успішно заміщають мобілізованих чоловіків, таку «замісну терапію» ми практикуємо точково.

Значно більший потенціал я бачу серед молоді – студентів, молодих фахівців та людей пенсійного віку, тих, хто нещодавно завершив кар’єру і, хто наближається до пенсійного віку. Ми в Астарті активно залучаємо до роботи студентів. Співпрацюємо з ВНЗ, аграрними коледжами, практикуючи дуальну форму навчання. У 2023 році практику пройшли 60 студентів, 80% з них залишилися працювати у компанії.

Молодь дуже мотивована навчатися і працювати. Як і професіонали пенсійного та передпенсійного віку – тут Астарта також має позитивний досвід та напрацювання. Серед іншого, ми пропонуємо менторську програму «Наступники й наставники». Один з її підходів такий: ідучи на пенсію, фахівець ще якийсь час залишається працювати у якості радника для свого наступника, передаючи безцінні знання та досвід. Це забезпечує тяглість процесів та дозволяє готувати якісний управлінський резерв Астарти.

Ще один спосіб компенсації дефіциту талантів – реінтеграція ветеранів. Звісно, Астарта зберігає за мобілізованими щомісячні виплати у розмірі їх заробітку та робочі місця. Після демобілізації вони можуть повернутися на свої посади або ж зробити перехід після навчання – тут ми гнучкі та йдемо назустріч побажанням та цілям наших працівників.

До питання реінтеграції ветеранів ми підходимо комплексно. Зараз розробляємо реінтеграційну стратегію. Серед її елементів – цифрова платформа, що допомагатиме ветеранам знаходити потрібну інформацію про відновлення, навчання, працевлаштування в агро. Впровадимо її на рівні холдингу, потім зможемо масштабувати на рівні агросектору країни.

Чому в агро?


Наш досвід реалізації грантових проєктів («Сміливі», «Курс на незалежність», «Крила») свідчить, що більшість ветеранів подають заявки на започаткування власної справи в агро, отже саме там вони бачать величезний потенціал для своєї реалізації.

Робота з ветеранами – це не лише питання їх професійного розвитку. Інша сторона – психосоціальна підтримка як їх, так і їхніх родин. І ці питання ми зможемо закрити за допомогою мережування з Центрами життєстійкості, які ми, спільно з Міністерством соціальної політики, вже відкриваємо у громадах. Це безбар’єрні та доступні простори, куди за безоплатною психосоціальною підтримкою чи інформацію про потрібну службу або сервіс у громаді, може звернутися кожен мешканець.

Робота з ветеранами вимагає не лише ресурсів та емоційної залученості, але й готовності до змін. Саме тому компанії мають бути готові змінюватись разом з ними. Створювати можливості для їх професійного розвитку, а також залучати їхній досвід для досягнення найкращих результатів.

Джерело інформації та фото: Markets Data
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 691
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 121
0