ОК Agro

Цехаве Протеїн - новий переробник сої

Цехаве Протеїн - новий переробник сої
Новини агробізнесу України та світу
15:12, 30 сентябрь 2019
1 162
0
Компанії Theeuwes Holding B.V. і Royal Agrifirm Group об'єдналися, в результаті чого прийняли рішення про створення нової компанії «Цехаве Протеїн». Нова компанія буде займатися переробкою і реалізацією продуктів переробки сої.

новий переробник сої

З 1 жовтня 2019 року вся виробнича та збутова діяльність по продуктам переробки сої буде здійснюватися новою юридичною особою «Цехаве Протеїн».

Компанія «Тегра Україна» зосередить свої зусилля на торговій і експортної діяльності на ринку сільськогосподарської продукції - зернових, бобових, олійних і нішевих культур.

«Об'єднання сил 2 компаній допоможе нам об'єднати команду досвідчених експертів в питаннях годування з виробничими потужностями компанії« Тегра Україна ». Ринок швидко змінюється і вимагає нових інноваційних продуктів. «Цехаве Протеїн» буде сфокусовано на поліпшенні якості наявного продукту і розробці нових. Завдяки об'єднанню сил компанії «Цехаве Корм» і заводу в м Гайсин, ми плануємо значно підсилити свої позиції на ринку України, а також продовжувати нарощувати експорт », - прокоментував співвласник Theeuwes Holding B.V. Віктор Теувес.

За словами генерального директора компанії Цехаве Корм Джона Ванденбоорна, сучасна лабораторія компанії Цехаве Корм допоможе поліпшити контроль якості вхідної сировини та продукції, що забезпечить клієнтів продуктом, який найкраще підходить для годування тварин.

Джерело: за інформацією прес-служби компанії Цехаве Протеїн
Фото: agropolit
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)
Топ категорії
7 етапів цифрової трансформації агровиробництва 7 етапів цифрової трансформації агровиробництва
В майбутньому вижити зможуть лише ті агропромисловці, які будують свою бізнес модель базуючись на інформаційних...
18.11.19
2 482
0
AgriChain створює WEB-портал з управління агробізнесом AgriChain створює WEB-портал з управління агробізнесом
Агрохолдинг Астарта-Київ створив ихаус компанию AgriChain, яка має намір створити єдиний інформаційний WEB-портал з...
24.11.19
1 903
0