Дефіцит електроенергії надто високий: можливі відключення побутових споживачів, - Укренерго


Дефіцит електроенергії надто високий: можливі відключення побутових споживачів, - Укренерго
18:45, 09 2024
297
0

Через значні пошкодження енергосистеми Україні доводиться вдаватись до імпорту електрики із сусідніх країн Євросоюзу. Проте, як зазначають в Укренерго, навряд чи це врятує від відключень світла. Адже імпортованої електрики просто не вистачить ,аби компенсувати наявний дефіцит.

Таку новину повідомив голова правління “Укренерго” Володимир Кудрицький під час ефіру УП. Live.

Як зазначає очільник енергокомпанії, обмеження електропостачання для промисловості вже були анонсовані раніше. Ймовірність їхнього впровадження надзвичайно висока. Водночас не виключено, що світло виникатимуть і населенню. Все залежатиме від того, чи зможуть споживачі добровільно ощадливо користуватись електрикою.

“Постраждало багато важливих електростанцій – це і три електростанції ДТЕК, і дві ГЕС, тому ми відчуваємо цей дефіцит. Об’єкти “Укренерго”, на жаль, постійно є цілями для ворога, але вплив на об’єкти компанії зараз не є вирішальним для енергосистеми, вирішальним є пошкодження великої кількості енергоблоків на ТЕС і ГЕС”, - пояснює Кудрицький.


Джерело інформації та фото: пресреліз АГРОТРЕЙД
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 691
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 121
0